Domů » Bleskovky » Apple vydal první aplikaci pro Android: Usnadňuje přechod na iPhone

Apple vydal první aplikaci pro Android: Usnadňuje přechod na iPhone

Na konci loňského roku vyšla zajímavá statistika, že Microsoft i Google mají v jablečném obchodě více aplikací než samotný Apple. Ten paradoxně do obchodů aplikací svých konkurentů neposlal ani jeden příspěvek. Až do teď – vyšla totiž aplikace Move to iOS pro Android, a jak její název napovídá, jedná se o pomocníka, s jehož pomocí má být útěk od zeleného robota k nakousnutému jablku hračka.

  

Z Androidu lze do iOS přenést kontakty, historii zpráv, fotografie a videa, webové záložky, emailové účty a položky v kalendáři. Přenos dat probíhá bezdrátově skrze privátní Wi-Fi síť, kterou vytvoří iPhone nebo iPad, a zařízení s Androidem se k této síti připojí. O zabezpečení komunikace se postará bezpečnostní kód. Po úspěšném přenosu aplikace nabídne, abyste svůj starý telefon s Androidem recyklovali v nejbližším App Store. Aplikace Move to iOS funguje na zařízeních s Androidem 4.0 a vyšším.

Odkaz na Google Play

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Fluenco
Uživatel
Fluenco
Offline

Jáááááj

Peta (neregistrovaný)
Anonym
Peta (neregistrovaný)
Offline

Prenese i zakoupene aplikace?

orgasmic (neregistrovaný)
Anonym
orgasmic (neregistrovaný)
Offline

Samozřejmě…i včetně google účtu.

uni
Uživatel
uni
Offline

A také bezpečnostní chyby, prostě migrace jak má být.