Domů » Bleskovky » Potvrzeno: Apple nové iPhony odhalí 9. září. Stream bude možné sledovat i na Windows 10

Potvrzeno: Apple nové iPhony odhalí 9. září. Stream bude možné sledovat i na Windows 10

Informace serveru Business Insider z počátku tohoto měsíce byly pravdivé – letošní tisková konference Apple, na níž budou představeny nové iPhony, se odehraje 9. září. Apple to dnes potvrdil oficiální pozvánkou, během dnešního dne navíc stačilo požádat Siri o malou nápovědu, a ta datum tiskové konference oznámila s mírným předstihem.

 

Není žádným překvapením, že se akce odehraje tradičně v San Franciscu v 19:00 našeho času, jedna zásadní změna ale přeci jen nastala – akci bude možné sledovat nejen na jablečných zařízeních, ale také v prohlížeči Microsoft Edge na Windows 10. Nový operační systém Microsoftu, který jsme o víkendu recenzovali, totiž disponuje funkcí HLS (HTTP Live Streaming), která je pro puštění živého přenosu nezbytná. Doufáme, že potencionálních 75 milionů diváků navíc nezhroutí jablečné servery.


Ilustrační obrázek: Letošní iPhony by se od těch loňských neměly po stránce designu nijak výrazně lišit

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. lerion (neregistrovaný)

    „Doufáme, že potencionálních 75 milionů diváků navíc nezhroutí jablečné servery.“

    No to by bylo :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).