Domů » Bleskovky » Apple dnes představí nové iPhony: Nalaďte si s námi online přenos

Apple dnes představí nové iPhony: Nalaďte si s námi online přenos

7. září v 7 hodin večer představí Apple iPhone 7. Večer plný sedmiček s největší pravděpodobností přinese i druhou generaci Apple Watch, a chybět nebudou ani nové verze jablečných operačních systémů.

1473149656_apple_iphone_7_event_story

Keynote bude tradičně vysílána živě, na těchto stránkách si ji mohou naladit majitelé iPhonů, iPadů a iPodů Touch (vyžaduje minimálně iOS 7), majitelé Maců (vyžaduje minimálně OS X 10.8.5), majitelé Apple TV (minimálně software ve verzi 6.2, případně nejnovější Apple TV 4. generace) a konečně majitelé libovolného zařízení s Windows 10 a webovým prohlížečem Microsoft Edge.

Pokud chcete sledovat keynote na starších Windows nebo na Andoridu, nainstalujte si přehrávač VLC Player, v 19:00 našeho času v něm otevřete síťový proud a vložte do něj následující adresu:

http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  Fakz mi pobavilo při záběrech na diváky písnička z B1 co k tomu Apple pouštěl s lyrics „bullet to everybody in this room“ :DDDDDD (Twenty One Pilots – Ride lyrics)

 2. Craftmanek (neregistrovaný)

  Tak schválně co nám to za odpad představí … :D

 3. MK (neregistrovaný)

  To je hrozný, jak tam ty lidi vejskaj a tleskaj za každou druhou větou i když ta věta za žádný potlesk ani nestojí, akorát zdržují a ruší. Asi k tomu dostali nějaký noty.

  • Jan (neregistrovaný)

   Mne pride strasne ako maju ludia potrebu kritizovat kazdu kravinu. Je to Apple, kopnut si treba, ale prilezitosti sa este urcite najdu. Netreba hatovat kazdu somarinu. Malo by to mat hlavu a patu.

   • MK (neregistrovaný)

    A tobě se to snad líbí? Mě to prostě ruší, ale vy takhle vejskáte, když mluví Kotleba, tak ti to nepřijde.

   • Jan (neregistrovaný)

    Ak argumentujes takouto hlupostou, asi nema zmysel dalej diskutovat.
    Mna osobne to neotravuje. Nebudem sa tvarit, ze pri inych prezentaciach nikto netliaska.

   • MK (neregistrovaný)

    Takto afektovaný to jinde neni, ale už se uklidnili a je to v normě.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).