Domů » Bleskovky » Apple dnes představí nové iPhony: Nalaďte si s námi online přenos

Apple dnes představí nové iPhony: Nalaďte si s námi online přenos

7. září v 7 hodin večer představí Apple iPhone 7. Večer plný sedmiček s největší pravděpodobností přinese i druhou generaci Apple Watch, a chybět nebudou ani nové verze jablečných operačních systémů.

1473149656_apple_iphone_7_event_story

Keynote bude tradičně vysílána živě, na těchto stránkách si ji mohou naladit majitelé iPhonů, iPadů a iPodů Touch (vyžaduje minimálně iOS 7), majitelé Maců (vyžaduje minimálně OS X 10.8.5), majitelé Apple TV (minimálně software ve verzi 6.2, případně nejnovější Apple TV 4. generace) a konečně majitelé libovolného zařízení s Windows 10 a webovým prohlížečem Microsoft Edge.

Pokud chcete sledovat keynote na starších Windows nebo na Andoridu, nainstalujte si přehrávač VLC Player, v 19:00 našeho času v něm otevřete síťový proud a vložte do něj následující adresu:

http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments