Domů » Bleskovky » Apple Card míří do rukou prvních uživatelů. Podívejte se na nová instruktážní videa

Apple Card míří do rukou prvních uživatelů. Podívejte se na nová instruktážní videa

Apple letos v březnu uspořádal speciální tiskovou konferenci věnovanou službám, na níž mimo jiné představil i vlastní kreditní kartu nazvanou Apple Card. Uživatelé ji budou mít k dispozici ve virtuální podobě ve svých iPhonech, popř. si budou moci zažádat o fyzickou titanovou podobu.

apple card

Apple Card: virtuální nebo fyzická kreditka

Vybraná skupina uživatelů, která se rekrutovala ze zaregistrovaných zájemců krátce po březnovém představení, již dostala k této službě přístup. Tito lidé tak mohou začít s testováním, a to buď prostřednictvím aplikace Peněženka (vyžadován minimálně systém iOS 12.4), nebo pomocí zmíněné fyzické karty, o kterou si můžou zažádat; tuto kartu je možné používat i na místech, kde není podporována služba Apple Pay. Banka Goldman Sachs, která za bankovními službami Apple stojí, navíc nemá k historii transakcí přístup, vše je uloženo a zabezpečeno přímo v iPhone uživatele.


applecard

Apple v souvislosti se zahájením testování Apple Card vypustil do světa nová instruktážní videa, která mají uživatelům pomoci s počátečním nastavením.

Takto si například do aplikace Peněženka uložíte Apple Card:

Tímto způsobem lze přidat fyzickou titanovou kartu:

A takto si můžete kontrolovat své výdaje:

Bohužel služba Apple Card bude zpočátku dostupná pouze ve Spojených státech, o mezinárodní dostupnosti zatím nepadlo jediné slovo.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na