Domů » Bleskovky » Apokalypsa: podívejte se na vtipné video, kterým Apple zahájil WWDC

Apokalypsa: podívejte se na vtipné video, kterým Apple zahájil WWDC

Pokud jste sledovali letošní vývojářskou konferenci Apple WWDC, je možné, že vám mezi smrští novinek uniklo povedené zahajovací video. V tomto krátkometrážním snímku nazvaném „Apokalypsa“ Apple v nadsázce ukazuje, jak by vypadal svět bez aplikací z jeho ekosystému.

V úvodu videa vidíme neopatrného nového zaměstnance, který omylem odpojí od elektřiny celé datacentrum App Store, čímž způsobí spektakulární selhání veškerých aplikací a služeb běžících v iOS.

https://www.youtube.com/watch?v=FC0pT9xg1oI

V apokalyptickém videu, za nějž by se nemusela stydět ani přední hollywoodská studia, vidíme nejen nastalý chaos, ale také jakési pochybné tržiště, které se snaží v reálném světě rekonstruovat funkce jednotlivých aplikací.

Vyzkoušeli jsme iOS 11: novinek je více, než se na první pohled zdá

Video slouží nejen k pobavení, ale také jako pobídka pro vývojáře, kterým Apple na konci videa v angličtině vzkazuje, ať nepřestávají pracovat na nových aplikacích, protože na nich závisí svět.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *