Domů » Bleskovky » Aplikace Dlužníček prošla redesignem, nově se jmenuje Settle Up

Aplikace Dlužníček prošla redesignem, nově se jmenuje Settle Up

Udržet si přehled nad skupinovými výdaji není nic jednoduchého, což jistě potvrdí každý, kdo bydlí na kolejích, plánuje skupinový výlet nebo kdo si rád vyrazí s přáteli do hospody. K přehledu, kdo komu co dluží, pomáhá například česká aplikace Dlužníček. Ta prošla výrazným redesignem a také změnou názvu, aby sjednotila značku pro celý svět.

Settle Up se inspiroval designovým jazykem Googlu Material design, přičemž některé prvky převzal z iOS, aby se aplikace na obou platformách lišila co nejméně. Mezi nové funkce patří kalkulačka pro zadávání plateb, jednodušší sdílení skupiny přes odkaz nebo synchronizaci kurzů měn a účtenek. Novinkou je také změna monetizačního modelu na dva – placený Premium a Basic, který je zdarma. Novou verzi můžete už nyní stahovat na App Store a Google Play.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. AFAIK Settle Up se aplikace jmenovala vždycky, jen teď prostě přestali používat český název.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).