Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Aplikace České století od mladých vývojářů vás zábavnou formou provede historií

Aplikace České století od mladých vývojářů vás zábavnou formou provede historií

Ačkoli náš systém vzdělávání patří mezi nejlepší na světě, není od věci si čas od času přelouskat trochu naši historii. Zvlášť v dnešní době, kdy jsou všude kolem nás fake news a spousta polopravd. Aplikace České století ale poslouží dobře také dětem školou povinným, které by se rády něco naučily zábavnou formou.

Za sympatickou aplikací stojí mladé duo vývojářů – konkrétně Lukáš Malý a jeho kamarád David. Oběma nadějným vývojářům je přitom pouhých 15 let. Je rozhodně pozitivní, že se oba vrhli v takto mladém věku na vývoj aplikací, notabene takových, které mapují českou historii za posledních 100 let.

České Století
České Století
Autor: DipUp
Cena: zdarma
  • České Století Screenshot
  • České Století Screenshot

Celá hra funguje na principu kvízu – po zvolení jedné ze tří obtížností na vás čeká sada otázek z různých kategorií, kde nechybí například armáda, geografie nebo politika. Po dokončení každé podkategorie se ihned dozvíte vaše procento úspěšnosti, třeba pro případ, že byste se chtěli zlepšit. Aplikaci můžete stahovat z Obchodu Play, kde je dostupná zdarma.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel