Domů » Bleskovky » AnTuTu má nového krále. Kdo vede aktuální žebříček?

AnTuTu má nového krále. Kdo vede aktuální žebříček?

Na veletrhu MWC bylo představeno několik smartphonů, které mají ambice stát nejvýkonnějšími mobilními zařízeními současnosti se systémem Android. Podle metodiky benchmarku AnTuTu se nejvýkonnějším telefonem v měsíci únoru stalo čerstvě představené Xiaomi Mi 9.

Tento telefon poháněný čipsetem Qualcomm Snapdragon 855 obsadil první příčku s průměrným skóre 371 849 bodů. Na stupních vítězů jej pak doprovází smartphony, které se u nás neprodávají – Lenovo Z5 Pro GT a Nubia Red Mars. Těsně pod „bednou“ pak najdeme čtyřlístek telefonů poháněných čipsetem Kirin 980 – Huawei Mate 20, Honor V20 (u nás View 20), Huawei Mate 20 X a Honor Magic 2. Do žebříčku ještě nepromluvily nové smartphony od Samsungu nebo Sony.

Galaxy S10 v benchmarcích: americká verze je výrazně výkonnější než evropská

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Baví mě ten podvodný graf, vypdá to, jako by první dva telefony měly jen malý néskok.
    Když data ale dáte do Excelu, tak právě ty dva první telefony nad všemy velmi vyčnívají.

    • Co je na nom podvodne? Ako jedine dva z uvedenych pouzivaju SD855.

    • To že délka těch „sloupců“ neodpovídá proporčně číslům, které znázorňují :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).