Domů » Bleskovky » Angry Birds Seasons dostanou halloweenský update

Angry Birds Seasons dostanou halloweenský update

V poslední době bylo okolo oblíbené hry Angry Birds poměrně málo slyšet, ale pro všechny fanoušky máme dobrou zprávu – na konci října bude vydána nová aktualizace s halloweenským tématem, která bude určena pro titul Angry Birds Seasons. Dočkáme se nejen nových levelů se strašidelnou tématikou, ale spekuluje se i o novém opeřenci. Aby nám tvůrci ukrátili čekání, vypustili do světa krátký trailer.

Angry Birds - A sneak peek to the newest adventures!

Zdroj: PocketNow

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

  1. JJ, mo jménem AB….co práce mi teď zabralo zpětně udělat 4M v prvním světě pro ten prokletý Achievement…

  2. Bude take daco aj pre WP??

    • Zatím zřejmě ne, pro WP existuje jen základní verze Angry Birds a dalších plánech autorů ve spojení s WP zatím žádná zmínka nepadla.

    • Tvůrci mají WP7 postihnutou, tím to hasne. Jasně řekli, že příjmy z jiných platforem než z iOS jsou na natolik minoritní, že jejich prioritou i nadále bude iOS.

    • uni: Prijmy? Ked ma pamat neklame tak AB su na iOS free a na WP 2,99€

    • TomasSX1: Paměť je skutečně klame. AB původní, Seasons, Rio, Mighty Birds, vše po dolaru. Pravděpodobně máš na mysli Android platformu, kde jsou zdarma (příjme měl zajistit AdSense-nezajistil). O WP verzi nic nevím, ani jejich stránky na Market nic neodkazuje. Pak jsou dostupné pro Symbian přes Ovi, myslím také zdarma. Jistě si dáš dohromady, která platforma je živí:-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).