Sledujte nás na YouTube

Angry Birds Seasons dostanou halloweenský update

V poslední době bylo okolo oblíbené hry Angry Birds poměrně málo slyšet, ale pro všechny fanoušky máme dobrou zprávu – na konci října bude vydána nová aktualizace s halloweenským tématem, která bude určena pro titul Angry Birds Seasons. Dočkáme se nejen nových levelů se strašidelnou tématikou, ale spekuluje se i o novém opeřenci. Aby nám tvůrci ukrátili čekání, vypustili do světa krátký trailer.

Zdroj: PocketNow

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. uni (neregistrovaný)

  JJ, mo jménem AB….co práce mi teď zabralo zpětně udělat 4M v prvním světě pro ten prokletý Achievement…

 2. TomasSX1 (neregistrovaný)

  Bude take daco aj pre WP??

  • Zatím zřejmě ne, pro WP existuje jen základní verze Angry Birds a dalších plánech autorů ve spojení s WP zatím žádná zmínka nepadla.

  • uni (neregistrovaný)

   Tvůrci mají WP7 postihnutou, tím to hasne. Jasně řekli, že příjmy z jiných platforem než z iOS jsou na natolik minoritní, že jejich prioritou i nadále bude iOS.

  • TomasSX1 (neregistrovaný)

   uni: Prijmy? Ked ma pamat neklame tak AB su na iOS free a na WP 2,99€

  • uni (neregistrovaný)

   TomasSX1: Paměť je skutečně klame. AB původní, Seasons, Rio, Mighty Birds, vše po dolaru. Pravděpodobně máš na mysli Android platformu, kde jsou zdarma (příjme měl zajistit AdSense-nezajistil). O WP verzi nic nevím, ani jejich stránky na Market nic neodkazuje. Pak jsou dostupné pro Symbian přes Ovi, myslím také zdarma. Jistě si dáš dohromady, která platforma je živí:-)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *