Rovio: Angry Birds 2 pro platformu Windows Phone nevyjde

Příští týden přijde pokračování legendární mobilní hry Angry Birds, na rozdíl od tematických odboček a sequelů se má jednat o skutečné pokračování původní hry z roku 2009. Na rozdíl od všech předchozích dílů nabídne jednu zásadní odlišnost – nevyjde pro platformu Windows Phone.

 

Informace pochází přímo od týmu podpory Rovia, společnost se omlouvá a přidává informaci, že hru bude možné hrát na jedné z podporovaných platforem Android a iOS. Většina předchozích dílů vycházela na dlaždicích se zpožděním, je tudíž možné, že případný zájem o zařízení s Windows 10 finskou firmu přesvědčí. Zvláště pak, když Microsoft vydal oficiální nástroje pro snadnou portaci aplikací a her z Androidu a iOS na systém Windows. Současné stanovisko Rovia je ale zamítavé.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku