TOPlist

Androidland: Země zaslíbená pro všechny fanoušky Androidu

Patříte mezi skalní fanoušky Androidu, ale chybí vám prodejny podobné Apple store, kde byste si mohli vyzkoušet libovolné zařízení s operačním systémem od Googlu, nechat si poradit vyškoleným personálem či jen koupit nějaký suvenýr v podobě zeleného robůtka? Pak nezoufejte a začněte si šetřit na letenku do Austrálie, telekomunikační společnost Telstra totiž otevřela u protinožců “svatostánek” s názvem Androidland.

-

Na 154 metrech čtverečních máte možnost vyzkoušet si v pohodlném křesle plně funkční chytré telefony a tablety (tedy nejen makety) od výrobců HTC, Motorola, Sony Ericsson nebo Samsung; stejně tak si v Androidland můžete na obrovském dotykovém displeji zahrát populární hru Angry Birds, vytvořit si svou robotí kopii, proletět se nad Zemí pomocí velkého simulátoru Google Earth či popovídat si s místními Android experty. Pokud se rozhodnete ze sychravého českého počasí uniknout do tepla Austrálie, poznamenejte si adresu 246 Bourke St., Melbourne; my ostatní můžeme jen doufat, že se obchody podobné Androidland objeví časem i v Evropě.

Zdroje: AndroidCentral, AusDroid

Autor článku Ruslan Botsyurko
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

Kapitoly článku