Sledujte nás na YouTube

Androidland: Země zaslíbená pro všechny fanoušky Androidu

Patříte mezi skalní fanoušky Androidu, ale chybí vám prodejny podobné Apple store, kde byste si mohli vyzkoušet libovolné zařízení s operačním systémem od Googlu, nechat si poradit vyškoleným personálem či jen koupit nějaký suvenýr v podobě zeleného robůtka? Pak nezoufejte a začněte si šetřit na letenku do Austrálie, telekomunikační společnost Telstra totiž otevřela u protinožců „svatostánek“ s názvem Androidland.

-

Na 154 metrech čtverečních máte možnost vyzkoušet si v pohodlném křesle plně funkční chytré telefony a tablety (tedy nejen makety) od výrobců HTC, Motorola, Sony Ericsson nebo Samsung; stejně tak si v Androidland můžete na obrovském dotykovém displeji zahrát populární hru Angry Birds, vytvořit si svou robotí kopii, proletět se nad Zemí pomocí velkého simulátoru Google Earth či popovídat si s místními Android experty. Pokud se rozhodnete ze sychravého českého počasí uniknout do tepla Austrálie, poznamenejte si adresu 246 Bourke St., Melbourne; my ostatní můžeme jen doufat, že se obchody podobné Androidland objeví časem i v Evropě.

Zdroje: AndroidCentral, AusDroid

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

13 komentářů

 1. bkf1 (neregistrovaný)

  Mno dal uz to postavit nemohli… :)

 2. Jacek (neregistrovaný)

  Ale mohli…..Antarktida :-)

 3. BobBeesheq (neregistrovaný)

  No to je nápad! Furt přemýšlím v jakém oboru začnu podnikat a už to mám. Založím si Androidland.

 4. tomulinek (neregistrovaný)

  Jak mám Andoid rád, tak tohle plastikové peklo bych za oslavu designu nepovažoval ani omylem. Br.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *