Sledujte nás na YouTube

Androidland: Země zaslíbená pro všechny fanoušky Androidu

Patříte mezi skalní fanoušky Androidu, ale chybí vám prodejny podobné Apple store, kde byste si mohli vyzkoušet libovolné zařízení s operačním systémem od Googlu, nechat si poradit vyškoleným personálem či jen koupit nějaký suvenýr v podobě zeleného robůtka? Pak nezoufejte a začněte si šetřit na letenku do Austrálie, telekomunikační společnost Telstra totiž otevřela u protinožců “svatostánek” s názvem Androidland.

-

Na 154 metrech čtverečních máte možnost vyzkoušet si v pohodlném křesle plně funkční chytré telefony a tablety (tedy nejen makety) od výrobců HTC, Motorola, Sony Ericsson nebo Samsung; stejně tak si v Androidland můžete na obrovském dotykovém displeji zahrát populární hru Angry Birds, vytvořit si svou robotí kopii, proletět se nad Zemí pomocí velkého simulátoru Google Earth či popovídat si s místními Android experty. Pokud se rozhodnete ze sychravého českého počasí uniknout do tepla Austrálie, poznamenejte si adresu 246 Bourke St., Melbourne; my ostatní můžeme jen doufat, že se obchody podobné Androidland objeví časem i v Evropě.

Zdroje: AndroidCentral, AusDroid

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

13 komentářů

 1. bkf1 (neregistrovaný)

  Mno dal uz to postavit nemohli… :)

 2. Jacek (neregistrovaný)

  Ale mohli…..Antarktida :-)

 3. BobBeesheq (neregistrovaný)

  No to je nápad! Furt přemýšlím v jakém oboru začnu podnikat a už to mám. Založím si Androidland.

 4. tomulinek (neregistrovaný)

  Jak mám Andoid rád, tak tohle plastikové peklo bych za oslavu designu nepovažoval ani omylem. Br.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *