Domů » Články » Android RoadShow 2012 tentokrát v Plzni – letos naposled!

Android RoadShow 2012 tentokrát v Plzni – letos naposled!

Poslední letošní Android RoadShow se blíží, tentokrát se uskuteční v Plzni a pokud nemáte na tuto sobotu žádný program, rozhodně nezapomeňte dorazit.

Naše cesta s Android RoadShow se letos pomalu chýlí ke konci. Poslední zastávkou, kde nás můžete potkat, bude Plzeň, město piva, a to již tuto sobotu (27. 10. 2012). I tentokrát se můžete těšit na nejnovější androidí zařízení, zajímavé přednášky nabité informacemi, soutěže a spoustu zábavy. Chybět nebude ani kvadrokoptéra AR.drone, robotická koule SpheroNexus Qandroidí MiniPC či oblíbení Angry Birds naživo.

Hashtag akce pro všechny sociální sítě je #androidroadshow.

Co je Android RoadShow a proč vznikla?

Pokud nás čtete pravidelně, pak jistě víte, že se snažíme zprostředkovávat aktuální informace o systému Android, androidích telefonech, hrách a technologiích. Je sice hezké si o tomhle všem přečíst, ale ještě lepší je vyzkoušet si vše naživo, a proto vznikla akce Android RoadShow 2012. Celou událost organizuje SvětAndroida.cz a máte zde možnost vyzkoušet si novinky od předních výrobců androidích zařízení (Samsung, HTC, Asus, atd.) a  na místě můžete klást otázky přímo zástupcům jednotlivých značek. Můžete si také popovídat s námi, s redaktory Světa Androida, vyzkoušet si nějakou z hi-tech hraček nebo se dozvědět spoustu zajímavých informací v bohatém programu přednášek.

Kdy a kde nás najdete?

Tuto sobotu (27. 10. 2012) přijedeme do Plzně a celé akce proběhne v prostorách hotelu Angelo (U Prazdroje 6, Plzeň). Program začíná v 10:00, ale už v 9:00 začínají registrace a budou otevřeny stánky výrobců, takže pokud o nic nechcete přijít, doporučujeme přijít na devátou hodinu.

Program

Soutěž

Tradičně si jeden z řad návštěvníků odnese z naší akce hodnotnou cenu, tentokrát se někdo z Vás stane šťastným majitelem tabletu Samsung Galaxy Note 10.1.

Registrace

Android RoadShow má pouze omezenou kapacitu, proto doporučujeme zaregistrovat se co nejdříve. Celá akce jezdarma.

Oficiální web Android RoadShow 2012

Všechny potřebné informace naleznete na stránkách Android Roadshow.

Partneři

Samozřejmě neváhejte se podělit o tuto akci s ostatními. Pozvěte kamarády, rodinu, vezměte přítelkyni, sdílejte na sociálních sítích, ať se nás v sobotu sejde co nejvíc.

SvetAndroida.cz

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).