Sledujte nás na YouTube

Easter egg z Androidu 6.0 je další variací na Flappy Bird

Je známo, že pokud pětkrát kliknete na položku Verze operačního systému v nastavení Androidu, otevřete tzv. skrytý easter egg. U posledního Lollipopu se jednalo o variaci na hru Flappy Bird, obtížnost však byla nastavena ještě o poznání výše. S příchodem nové verze 6.0 Marshmallow jsme tedy napjatě čekali, s čím se Google vytasí tentokrát.

 

Místo toho ovšem přichází mírné zklamání, jelikož koncept zůstává stejný jako u Lollipopu. Tím hlavním rozdílem tak je fakt, že zelená postavička tentokrát neskáče mezi lízátky, nýbrž ji v cestě překáží marshmallow. Souběžně se screenshotem byl také odhalen snímek nového barevného provedení loga, které je místo v oranžové vyvedeno v kombinaci růžové a purpurové. Připomeňme jen, že Android 6.0 Marshmallow by měl být vypuštěn ve finální verzi do konce tohoto roku.

 

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *