Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Android 6.0 obsahuje skrytého správce souborů. Jak jej najít?

Android 6.0 obsahuje skrytého správce souborů. Jak jej najít?

Operační systém Android z nějakého důvodu nedostal od svého stvořitele, Googlu, do vínku správce souborů. Pokud chtěl uživatel pracovat se svými soubory na vyšší úrovni, bylo potřeba si stáhnout aplikaci třetích stran.

Google však ve své nové verzi systému, Androidu 6.0, udělal malý ústupek a Správce souborů do systému přidal. Pokud vlastníte zařízení řady Nexus a již vám přišel update na Android Mashmallow, můžete Správce souborů vyzkoušet. Najdete jej v Nastavení, v nabídce Úložiště a USB a zde zvolte položku Prozkoumat.

Nejedná se o příliš propracovaný nástroj, prozatím nabízí pouze řazení podle různých parametrů, vyhledávání a filtrování. Je tedy stále na míle vzdálen funkčnosti aplikací jiných vývojářů, nicméně se jedná o zajímavý pokrok a v budoucnu se možná dostaneme k integrovanému správci, který se plně vyrovná těm externím.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel