Domů » Bleskovky » Analytik z Wall Street: iPhone 6 přijde se 4,8″ displejem

Analytik z Wall Street: iPhone 6 přijde se 4,8″ displejem

Analytik z Wall Street Timothy Arcuri přišel s informací ohledně velikosti displeje u nové generace iPhonu 6. Podle jeho vyjádření, ve kterém se odkazuje na dodavatelské řetězce Applu, již byl design jablečného telefonu dokončen a měl by disponovat displejem o velikosti 4,8 palce. Starší zprávy hovořily o tom, že se dočkáme dvou variant, jedné se 4,7″ panelem a druhé s úhlopříčkou 5,7″ (tady už by se jednalo o tabletofon). Analytik se však o druhém – větším iPhone vůbec nezmiňuje.


Co myslíte, dočkáme se u nového modelu displeje s úhlopříčkou 4,8″?

Pokud bychom měli vycházet ze scénáře Applu, měl by být iPhone 6 představen v září, avšak některé zahraniční zdroje spekulují o červnovém termínu (při příležitosti konání vývojářské konference WWDC). Do té doby můžeme o velikosti iPhonu pouze spekulovat, ale je velmi pravděpodobné, že se navýšení úhlopříčky displeje skutečně dočkáme. Poptávka po ‚větších“ smartphonech je obrovská a uživatelé při koupi preferují zařízení s úhlopříčkou 4,5″ a vyšší.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
31 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments