Domů » Bleskovky » Analytik: letošní iPhony přijdou v nových barvách. Víme, které to budou

Analytik: letošní iPhony přijdou v nových barvách. Víme, které to budou

Uznávaný analytik a specialista na značku Apple Ming-Chi Kuo přišel s novými informací ohledně chystaných barevných variant letošních iPhonů. U 6,5″ iPhone X Plus s OLED panelem bychom se měli dočkat bílé, černé a nově i zlaté verze. U levnějšího iPhone s 6,1″ LCD displejem bude na výběr z šedivé, bílé, modré, červené a oranžové. Zdá se tedy, ře Apple letos u menšího iPhone vsadí na velmi pestré barvy.

6,1" iPhone s LCD displejem se zřejmě letos dočká celé řady pestrých barevných variant
6,1″ iPhone s LCD displejem se zřejmě letos dočká celé řady pestrých barevných variant

Kuo dále upřesnil, že iPhone X Plus by se měl v USA prodávat okolo hranice 1 000 USD a dostupný by dokonce měl být i ve verzi se dvěma sloty na SIM kartu. Levnější 6,1palcový iPhone se bude prodávat okolo 700 USD. V Evropě můžeme podobné ceny očekávat v eurech.

iPhone X Plus se blíží: co všechno o něm víme

V květnu letošního roku mimochodem přišla zpráva, že analytik Kuo mění zaměstnání, což byla pro jablečný svět smutná zpráva, jelikož měl díky blízkým vztahům s dodavateli Applu přístup k celé řadě informací týkajících se právě chystaných produktů. Zda se ale, že i po změně zaměstnaní tyto vazby neopadly a Kuo pro nás zatím stále má nové informace.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. Je to tentýž analytik, co mektal o příchodu iPhone SE2? :-D

  2. Ty barvy vypadají kýčovitě a ještě s tím podivný tvarem displeje a opět šílenou cenou to koupí jen šílenec

    • To zas tych silencu bude – tipujem nejakych 50 milionov

    • Těch šílenců opět bude pěkných pár desítek milionů a opět budou kempovat před Apple Store před zahájením prodeje. Mimochodem červený vypadá moc krásně.

  3. StalkerPetr

    Jistě „skopnou“ barvu twilight a tři čočky fotoaparátu. Ať ovečky mohou „ječet blahem“. :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).