Domů » Bleskovky » Americký Yelp přichází do Česka: Snadné vyhledávání podniků v okolí

Americký Yelp přichází do Česka: Snadné vyhledávání podniků v okolí

Společnost Yelp, která spojuje uživatele s místními podniky, dnes oznámila dostupnost svých služeb v České republice. Od dnešního spuštění mohou uživatelé vytvářet účty na Yelp.cz a sdílet své názory o nejrůznějších místních podnicích. Bezplatné aplikace pro iPhone a Android budou k dispozici společně s řadou bezplatných nástrojů pro majitele podniků.

- - 

Česká republika je podle Yelpu jednou z nejúspěšnějších postkomunistických demokracií a její občané jsou vysoce vzdělaní a technicky nadaní. Díky těmto vlastnostem a jejich nadšení pro sdílení a podnikání jsou Češi ideálním publikem pro Yelp, jehož služby je snadno a rychle spojí se skvělými místními podniky. Češi už běžně hledají informace o místních podnicích na internetu a doposud se museli spoléhat na nevyhovující kombinaci různých zdrojů, aby zjistili skutečné detaily o tom, co na ně čeká,“ řekla Miriam Warren, viceprezidentka pro nové trhy. „Dnes Yelp dorazí do České republiky a bude plně v rukou místních uživatelů. Yelp se stal tím nejlepším poradcem o místních podnicích již v 21 zemích a my se těšíme na jeho stejný rozvoj v České republice.” 

 

Hlavní město Praha je jednou z deseti nejpopulárnějších turistických destinací v Evropě a bude cílem počátečního budování Yelp komunity. Stránka bude ale k dispozici po celé České republice a umožní všem obyvatelům sdílet své názory o podnicích v jejich okolí.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
.XX.
Uživatel
.XX.
Offline

Jenom doplním:

Odkaz na WP store [odkaz]

Odkaz na Blackberry AppWorld [odkaz]

mceza
Uživatel
mceza
Offline

Ač mě aplikace nezajímá a nevyužiju jí, vyzdvihnul bych, že je i pro WP 7.5. Tolik k „zabití“ WP 7.5 :-)

ladawalker
Uživatel
ladawalker
Offline

Tato aplikace není pro Vaše zařízení k dispozici… Nokia Lumia 920… divný…

kentus1337
Uživatel
kentus1337
Offline

Na českém store není ke stažení = fail.

.XX.
Uživatel
.XX.
Offline

Zkuste přepnout region na UK nebo US a půjde to.