Amazfit T-Rex 2: v hlavní roli odolnost, dlouhá výdrž a příznivá cena

amazfit t rex 2 1

Čínská společnost Amazfit dnes představila nástupce odolných chytrých hodinek T-Rex a T-Rex Pro. Model s názvem Amazfit T-Rex 2 se pyšní především vysokou odolností, dobrou výdrží na baterii či přesnou geolokací, která by měla obstát i v těch nejnáročnějších podmínkách. Čím dalším se může novinka pochlubit?

Přední straně dominuje 1,39″ AMOLED panel s HD rozlišením, jemností 326 ppi a maximálním jasem 1 000 nitů. Pouzdro se chlubí voděodolností do tlaku 10 BAR a hodinky by taktéž měly zvládnout provozní teploty mezi -30 °C až 70 °C. Dodávaný silikonový řemínek lze vyměnit s pomocí klasického systému pro rychlé uchycení za jakýkoli jiný řemínek s roztečí 22 milimetrů. Z ostatní výbavy nechybí přesná dvoupásmová GPS, barometrický výškoměr či kompas.

Výdrž na baterii má být jednou z hlavních předností – při náročném používání hodinky podle výrobce vydrží 10 dní, při běžném používání se s Amazfit T-Rex 2 dostanete na 24 dní a v režimu úspory baterie z hodinek vymáčknete dokonce až 45 dní. Pro monitorování sportovních aktivit dostaly do vínku šestidiodový systém BioTracker, který zvládá měřit srdeční tep, saturaci kyslíku v krvi či úroveň stresu. To vše u více než 150 sportovních režimů, mezi kterými nechybí kupříkladu triatlon, rybaření, golf či surfování.

Amazfit T-Rex 2 budou dostupné od 27. června ve čtyřech barevných verzích, konkrétně Astro Black & Gold, Ember Black, Wild Green a Desert Khaki, a to u vybraných prodejců za cenu 5 990 Kč.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku