Alza.cz bude prodávat elektromobily renomovaných výrobců přes internet

Pokud přemýšlíte o nákupu elektromobilu, určitě vás potěší krok, ke kterému se rozhodla Alza.cz. Ta v nejbližších týdnech prodej elektromobilů renomovaných značek přes internet. Jako první upoutávku na tento koncept vystavuje novinku v podobě vozu Volkswagen e-Golf, který je k vidění na Alza Showroomu v Holešovicích až do konce června.

Zájem o elektromobily překonává naše očekávání. Znamená to, že si lidé konečně uvědomují jejich význam pro naše životní prostředí. To dobře vědí také automobilky a začínají vyrábět tyto vozy i ve středních cenových kategoriích,“ uvedl Jan Moudřík, ředitel expanze Alza.cz.

Alza bude prodávat elektromobily výhradně přes internet, zájemce bude mít vybraný model v garáži do jednoho dne od zaplacení. Nákup vozu chce firma přizpůsobit 21. století – musí být snadný, rychlý, jednoduchý, stejně jako nákup telefonu.

 

Firma nyní dokončuje jednání s významnými automobilkami, aby v následujících týdnech svým zákazníkům nabídla ucelenou řadu elektromobilů. „Možná jsme snílci, ale my v Alza věříme, že dokážeme po vzoru Norska změnit poměr elektroaut v ČR zásadním způsobem. Čím dostupnější tyto vozy budou, tím rychleji eliminujeme negativní dopad aut se spalovacími motory na prostředí, ve kterém žijeme.” říká Moudřík.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku