Akční pecka Modern Combat 3: Fallen Nation ve slevě za 20 Kč

Fanoušci stříleček budou jistě rádi slyšet, že se jeden z těch nejlepších kusů, který máme možnost na iOS a Androidu najít, objevil znovu ve slevě. Na krásných 20 Kč tentokrát Modern Combat 3: Fallen Nation klesla ku příležitosti do vstupu tohoto titulu do Major League Gaming.

Gameloft se bohužel rozhodl pouze pro zlevnění jediného ze dvou titulů, které se do MLG dostaly (stejně tak se totiž po boku Modern Combat 3 objevila hra N.O.V.A. 3). Nic to však nemění na tom, že vstup do této organizace přináší oběma hrám zcela novou přidanou hodnotu – můžete se totiž účastnit soutěží, kde ti nejlepší hráči světa dostanou zajímavé odměny.

   

Konkrétně to pak bývá tak, že jednou za čtrnáct dní se vyberou nejlepší hráči z uplynulého období a následně si rozdělí ceny – 1. místo 250 USD, 2. místo 150 USD, 3. místo 50 USD a extra kategorie je pak 50 USD pro nejlepšího hráče na zařízení Xperia.

Modern Combat 3: Fallen Nation - Launch trailer

Stačí si tedy jen jednoduše propojit svůj MLG účet s tím od Gameloftu a můžete směle bojovat o nejvyšší příčky i vy. Neváhejte tedy a skočte do víru bojů za krásnou cenu 20 Kč. Sleva je platná jak na Google Play, tak na iTunes.

- -

Zdroj

Autor článku
Miroslav Václavík
image/svg+xml
+

Kapitoly článku