Akce: získejte s Air Datart k zařízením Samsung zpáteční letenku zdarma

Společnost Datart v České republice v rámci akce Air Datart opět rozdává zpáteční letenky z mnoha oblíbených destinací po celé Evropě. Stačí si do konce prosince zakoupit některý z telefonů Samsung řady A, S nebo Note.

Každý zákazník, který si do konce prosince zakoupí telefon Samsung z řady A, S nebo Note obdrží od Datartu dvě zpáteční letenky, které můžete využít v jedné ze 14 dostupných evropských destinací. Akce je platná nejen v kamenných obchodech, ale i na e-shopu.

Akce se nekoná poprvé, Datart ji realizoval již v minulosti. Celkově na tuto akci vyčlenil Datart prostředky ve výši 5 milionů korun. Jediné, co musíte pro zapojení do soutěže udělat, je registrovat účtenku na stránkách airdatart.com v rozmezí 15 – 24 dní od data nákupu zařízení. Zde si vyberete 3 preferované destinace a termíny cesty spolu s preferovaným letištěm. Jedinou podmínkou je fakt, že musíte let absolvovat do 31.8. 2018. Po výběru budete kontaktováni prostřednictvím e-mailu s konkrétní nabídkou, kterou musíte do 48 hodin potvrdit, abyste neblokovali místo ostatním zájemcům.

Autor článku
Lukáš Čambala
Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Kapitoly článku