AirBank spouští platby mobilem, namísto Google Pay má vlastní řešení

AirBank je další českou bankou podporující bezkontaktní platby mobilním telefonem. Nepřidává se ale k subjektům podporujícím platby Google Pay, namísto toho si vystačí s vlastním řešením zprostředkovaným skrze aplikaci My Air.

Platby mobilem si zapnete do dvaceti vteřin

Aktualizace My Air s platbami mobilem je už na světě! Během dneška by měla doputovat k vám všem. Podívejte se, jak si placení mobilem zapnete. Je to jen pár ťuknutí ;)

Zveřejnil(a) Air Bank dne Čtvrtek 5. dubna 2018

Pro fungování bezkontaktních plateb u AirBank je vyžadován telefon s Androidem 4.4 a vyšším s podporou NFC. V aplikace pak postačí vybrat kartu, kterou chcete využívat v telefonu, potvrdit heslem a je hotovo. Platit mobilem lze na všech terminálech, které podporují bezkontaktní platby, placení probíhá stejně jako u Google Pay – stačí jen rozsvítit displej telefonu a přiložit jej k terminálu. Není přitom nutné být připojen k internetu či spouštět aplikaci My Air. Při platbách nad 500 korun je vyžadována verifikace PIN kódem, otisk prstu zatím podporován není.

My Air
My Air
Cena: zdarma
  • My Air Screenshot
  • My Air Screenshot

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Marek (neregistrovaný)

    Nefunguje na android wear a ani nikdy nebude, takze nepouzitelne…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel