Domů » Bleskovky » AirBank spouští platby mobilem, namísto Google Pay má vlastní řešení

AirBank spouští platby mobilem, namísto Google Pay má vlastní řešení

AirBank je další českou bankou podporující bezkontaktní platby mobilním telefonem. Nepřidává se ale k subjektům podporujícím platby Google Pay, namísto toho si vystačí s vlastním řešením zprostředkovaným skrze aplikaci My Air.

Platby mobilem si zapnete do dvaceti vteřin

Aktualizace My Air s platbami mobilem je už na světě! Během dneška by měla doputovat k vám všem. Podívejte se, jak si placení mobilem zapnete. Je to jen pár ťuknutí ;)

Zveřejnil(a) Air Bank dne Čtvrtek 5. dubna 2018

Pro fungování bezkontaktních plateb u AirBank je vyžadován telefon s Androidem 4.4 a vyšším s podporou NFC. V aplikace pak postačí vybrat kartu, kterou chcete využívat v telefonu, potvrdit heslem a je hotovo. Platit mobilem lze na všech terminálech, které podporují bezkontaktní platby, placení probíhá stejně jako u Google Pay – stačí jen rozsvítit displej telefonu a přiložit jej k terminálu. Není přitom nutné být připojen k internetu či spouštět aplikaci My Air. Při platbách nad 500 korun je vyžadována verifikace PIN kódem, otisk prstu zatím podporován není.

My Air
My Air
Cena: zdarma

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments