Apple neuhlídal Apple Watch Pro! Takhle budou vypadat

apple watch pro leak ikona nahled

Již zítra večer společnost Apple představí světu své hardwarové novinky, zejména celou rodinku iPhone 14 a nejspíš také nové chytré hodinky Apple Watch Pro (možná nazvané Apple Watch Rugged Edition). Ty aktuálně unikají na novém renderu, který potvrzuje dřívější informace. Dočkáme se tedy plochého displeje oblejšího půdorysu a jednoho tlačítka navíc. Jak bude novinka na zápěstí vypadat, pokud se spekulace potvrdí?Apple Watch 7 greenNepřehlédněte

Další informace o Apple Watch Pro potvrzují změnu designu a jedno nečekané překvapení

Chystaná sportovní varianta bude představovat největší Apple Watch, které kdy z Cupertina vzešly. Mají nabídnout 47–49mm pouzdro s 1,99″ obrazovkou a tělo z titanu. Robustní zpracování má podtrhovat ostrůvek na pravé straně, kde najdeme větší digitální korunku (zjevně kvůli možnosti ovládat hodinky i v rukavicích) a klasické postranní tlačítko. Z renderů, které zveřejnil server 91mobiles, však vyplývá také přítomnost druhého tlačítka na protilehlé straně. Jeho účel v tuto chvíli těžko hádat.

Odolné Apple Watch prý dorazí zítra po boku nových iPhonů a možná dalších produktů. Cena by měla být oproti standardním jablečným hodinkám patřičně navýšena, údajně půjde až o 900 dolarů, tedy asi 26 700 korun včetně DPH.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku