Domů » Bleskovky » 12 pádů iPhonu 7 Plus: Ustojí několikanásobný střet s dlažbou?

12 pádů iPhonu 7 Plus: Ustojí několikanásobný střet s dlažbou?

Rok se s rokem sešel, do prodeje se dostaly první nové iPhony, a jejich první majitelé již plní YouTube ukázkami, v nichž jablečné novinky podstupují torturu na desítky způsobů. Autoři těchto videí touží primárně po co největším počtu shlédnutí a vysokém zisku, i tak nám jejich tvorba může naznačit, jak si nové iPhony poradí v reálných situacích. Co se například stane s iPhone 7 Plus, když vám vypadne z kapsy na dlažbu?

iPhone 7 vs iPhone 7 Plus Drop Test!!! (World's First)

To odhaluje zřejmě vůbec první drop test pocházející z Austrálie? V něm je iPhone 7 Plus pouštěn z různých výšek v různých úhlech, telefon však 12 pádů přežije pouze s lehkými odřeninami hliníkového těla. Autor videa nedávno podobnému testu podrobil i smartphone LG V20, který se pyšní vojenskou odolností, přesto nevyvázl tak dobře jako právě iPhone 7 Plus.

Velký konkurent iPhonu 7 Plus je i přes aktuální problémy s explodujícími bateriemi Samsung Galaxy Note7. I ten si prožil svůj drop test, avšak jeho zahnutý displej kapituloval už po třech pádech.

Samsung Galaxy Note 7 Drop Test!

Výše uvedená videa pouze naznačují, jak je tato trojice smartphonů odolná, stále však platí, že i zdánlivě „nesmrtelný“ iPhone 7 Plus může při nešťastném pádu kapitulovat na první dobrou.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments