Domů » Bleskovky » 100 Balls: Jak dlouho vydržíte chytat kuličky do skleniček?

100 Balls: Jak dlouho vydržíte chytat kuličky do skleniček?

V jednoduché, ale o to více chytlavé hře 100 Balls, budte mít za úkol shazovat rovnou stovku kuliček do neustále se pohybujících sklenic. Říkáte si, že to nezní moc složitě? Mýlíte se, hra je postupem času docela obtížná a vše závisí na vaši rychlosti, přesnosti a načasování.

 

U tohoto titulu se můžeme přesvědčit, že přísloví v jednoduchosti je krása opravdu platí. Na začátku hry 100 Balls máte v horní části displeje jakýsi trychtýř a v něm 100 kuliček. Úkol zní jasně – dostat kuličky do sklenic za každou cenu. Pokud se netrefíte, kuličku ztratíte a tím pádem jich máte méně a méně.

100 Balls - Universal - HD Gameplay Trailer

Za každý úspěšný „hod“ do skleničky získáváte body a postupujete do vyšších úrovní, ve kterých se pohyb sklenic zrychluje a strefování je tak mnohem obtížnější. Postupem času se začínají objevovat různé překážky (platí pro Android verzi, u iOS se nástrahy neobjevují a v podstatě hrajete do nekonečna, respektive dokud vám nedojdou kuličky).

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog

Hru jsem testoval na Nexusu 5, dostupná je zdarma na Google Play . Majitelé jablečných mohou sáhnout po alternativě v podobě 100 Balls na iTunes App Store. Uživatelé Windows Phone si poté mohou stáhnout z Windows Phone Store  100 Balls Factory.

Marek Smékal

Diskuze k článku

  1. S4crifice (neregistrovaný)

    .. to je taková blbost, až jí musím vyzkoušet :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).