Cena:

Zvednout to 2.0: pokročilé blokování hovorů a Pro verze zdarma

Česká aplikace Zvednout to?, která se od svého vydání koncem minulého roku pevně drží mezi top aplikacemi v českém App Store, dnes vyšla ve zbrusu nové verzi 2.0 se zajímavými novinkami. Tou největší je dlouho očekávaná funkce automatického blokování hovorů. Uživatele jistě potěší i rychlejší nahlašování čísel přímo ze seznamu hovorů.

zvednoutto2

Automatické blokování hovorů

Automatické blokování hovorů je funkce, kterou si přálo velké množství uživatelů v komentářích na App Store a autoři aplikace se je rozhodli vyslyšet. Blokování si teď můžou uživatelé v aplikaci zapnout a nastavit dle svých preferencí. Celá funkcionalita vychází z rozdělení čísel na pozitivní, neutrální a negativní, které aplikace zavedla v předchozí verzi. Blokovat lze negativní nebo i neutrální čísla, záleží na preferencích uživatele.

zvednoutto2_2

Takto zablokovaná čísla již nemohou obtěžovat, protože se pro ně číslo jeví jako obsazené. Funkcionalita je ale dodatečně zpoplatněna.

Jednodušší přidávání čísel

Nahlašovaní čísel do aplikace je teď mnohem jednoduší díky novému rozšíření. Stačí v aplikaci Kontakty, nebo Telefon zvolit položku „Sdílet kontakt“ a z nabídky vybrat aplikaci Zvednout to? Pro to, aby se taková nabídka v možnostech sdílení objevila, je potřeba provést aktivaci, která je dobře popsána přímo v aplikaci. Aplikaci si můžete stáhnout jak v české, tak slovenské verzi z App Store. Tyto dvě verze se liší databází čísel, která je uzpůsobena dané zemi.

‎Zvednout to? Kdo mi volal
Cena: 99,00 Kč

Vývojáři se rovněž rozhodli, že rozšířená Pro varianta aplikace, která byla až doposud placená, bude nyní zdarma pro všechny.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.