Domů » Bleskovky » ZTE s předstihem odhalilo Nubii Z17: dostane Snapdragon 835, 8 GB RAM a duální kameru

ZTE s předstihem odhalilo Nubii Z17: dostane Snapdragon 835, 8 GB RAM a duální kameru

ZTE v Evropě propaguje zejména svoji podznačku Nubia, se kterou se letos vstoupila i na český trh s elegantními modely Z11 a Z11 mini S (více informací). Čínská společnost se ve své domovině chystá na uvedení nového vlajkového smartphonu Nubia Z17, jeho produktová karta se dokonce krátce objevila na oficiálním webu. Díky tomu se můžeme s předstihem podívat, jak bude novinka vypadat, a jakou dostane výbavu.

nubia

Čelní strana připomíná Samsung Galaxy S7 edge, a to zejména díky zakřivenému 5,5″ displeji a absenci postranních rámečků. Na rozdíl od loňského Samsungu má Nubia Z17 čtečku otisků prstů na zadní straně, přímo pod oválným fotomodulem, který ukrývá dvě čočky. Záda telefonu jsou kovová, na výběr budou tři barevné varianty – šedá, modrá a zlatá.

Uvnitř telefonu má tepat nejnovější vlajkový procesor Qualcomm Snapdragon 835, doplněný o štědrou porci operační paměti – 6 nebo 8 GB. V obou případech má mít telefon 128GB úložiště. Nubii Z17 bude pohánět nejnovější Android 7.1.1 Nougat. Kdy bude telefon představen, a zda zamíří i na náš trh, je v tuto chvíli neznámé.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Uvidíme co dokáže foták , pak se budu teprve rozmýšlet , zatím vypadá skvěle.

  2. Taky čekám ať ho představí a tím pádem doufám, že spadne cena Nubie Z11 a jdu si pro ni. Pro mě supr telefonek.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).