Domů » Bleskovky » ZTE chystá nabušený herní telefon. Nubia Red Magic 3 nabídne speciální vibrační motor

ZTE chystá nabušený herní telefon. Nubia Red Magic 3 nabídne speciální vibrační motor

Oficiálního představení se nový herní telefon od ZTE nazvaný Nubia Red Magic 3 sice dočká až 28. dubna, už nyní si však můžeme prohlédnout několik fotografií. Některým marketingovým agenturám se totiž telefon dostal do rukou, a tak na nic nečekaly a začali ho propagovat. Návštěvníci a účastníci finálového turnaje ve hře League of Legends, který se koná v čínském městě Foshan, si tak mohli zařízení prohlédnout s předstihem.

Nubia Red Magic 3 3

Na zádech telefonu se nachází kamera stylizovaná do tvaru diamantu. Výrobce jistě nebude chtít podcenit ani zvukový zážitek z hraní, čemuž nasvědčují hlasité reproduktory umístěné v horních rozích zařízení. Na zádech nechybí ani typický LED proužek, designových prvků však bude v porovnání s předchůdci o něco více a patrně budou souviset s chladícím systémem. Telefon se bude prodávat v červené barvě, kterou si však kvůli krytu nemůžeme v úplnosti prohlédnout.

ZTE Nubia Red Magic 3: v hlavní roli výkon

Srdcem Red Magic 3 by měl být výkonný čipset Qualcomm Snapdragon 855, který doprovodí 12 GB RAM. Počítá se také s přítomností 4D motoru, který se bude starat o vibrace. Ty si navíc bude moct každý uživatel upravit podle svých představ a preferencí. O výdrž při hraní na cestách se postará baterie s mohutnou kapacitou 5000 mAh.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments