Sledujte nás na YouTube

ZTE Axon 7 Mini odhalen. Líbivý design s kovovým tělem a stereo reproduktory

Značka ZTE představila svůj nový smartphone Axon 7 Mini. Podle názvu by se mohlo zdát, že půjde o kompaktní smartphone, nicméně 5,2″ úhlopříčka displeje hovoří o opaku (jedná se o AMOLED panel s Full HD rozlišením). Novinka běží na systému Android 6.0 doplněným o uživatelské prostředí výrobce.

ZTE-Axon-7-Mini

Hnacím motorem se stal osmijádrový čip Snapdragon 617, který doplňují 3 GB RAM, 32GB interní úložiště a slot na microSD kartu. Jedná se o dualSIM telefon, u kterého nechybí kompletní podpora LTE sítí. Výbavu uzavírá čtečka otisků prstů a 2705mAh baterie. Zajímavostí novinky je přítomnost dvou stereo reproduktorů, jež by měly zajistit kvalitní zvukový projev.

ZTE-Axon-7-Mini-2

Hlavní fotoaparát na zadní straně nabídne 13Mpx rozlišení a možnost záznamu videa ve 4k rozlišení při 30 fps. Přední selfie kamerka disponuje 8Mpx rozlišením. ZTE Axon 7 Mini se během následujících dnů začne prodávat na německém trhu za 299 euro (cca 8 000 Kč). Informace o dostupnosti na českém a slovenském trhu zatím nemáme k dispozici.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. To fakt není HTC…?

  2. mino (neregistrovaný)

    mini…

  3. jemnopriezysko (neregistrovaný)

    tohlecto je ten nejsamlepšejší audio telepfon ,on ma najlepčí předzesilnvnač před DACem

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *