Domů » Bleskovky » ZTE Axon 7 Mini odhalen. Líbivý design s kovovým tělem a stereo reproduktory

ZTE Axon 7 Mini odhalen. Líbivý design s kovovým tělem a stereo reproduktory

Značka ZTE představila svůj nový smartphone Axon 7 Mini. Podle názvu by se mohlo zdát, že půjde o kompaktní smartphone, nicméně 5,2″ úhlopříčka displeje hovoří o opaku (jedná se o AMOLED panel s Full HD rozlišením). Novinka běží na systému Android 6.0 doplněným o uživatelské prostředí výrobce.

ZTE-Axon-7-Mini

Hnacím motorem se stal osmijádrový čip Snapdragon 617, který doplňují 3 GB RAM, 32GB interní úložiště a slot na microSD kartu. Jedná se o dualSIM telefon, u kterého nechybí kompletní podpora LTE sítí. Výbavu uzavírá čtečka otisků prstů a 2705mAh baterie. Zajímavostí novinky je přítomnost dvou stereo reproduktorů, jež by měly zajistit kvalitní zvukový projev.


ZTE-Axon-7-Mini-2

Hlavní fotoaparát na zadní straně nabídne 13Mpx rozlišení a možnost záznamu videa ve 4k rozlišení při 30 fps. Přední selfie kamerka disponuje 8Mpx rozlišením. ZTE Axon 7 Mini se během následujících dnů začne prodávat na německém trhu za 299 euro (cca 8 000 Kč). Informace o dostupnosti na českém a slovenském trhu zatím nemáme k dispozici.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
uni
Uživatel
uni

To fakt není HTC…?

mino
Anonym
mino

mini…

jemnopriezysko (neregistrovaný)
Anonym
jemnopriezysko (neregistrovaný)

tohlecto je ten nejsamlepšejší audio telepfon ,on ma najlepčí předzesilnvnač před DACem