TOPlist

Zprávy N7: Zprávy z celého světa pro Windows Phone

Máme pro vás tip na další zajímavou Windows Phone aplikaci od českých autorů. Zprávy N7 vám zajistí pravidelný přístup k informacím z celého světa. Při prvním spuštění si vyberete z jakých jazykových zdrojů chcete informace čerpat (čeština, slovenština, angličtina), dále si označíte tématické kategorie (věda a technologie, zájmy, zprávy, odborné, pro ženy, sport, podcasty, finance, blogy…) , kde už se vám zobrazí dlaždice s weby, které spadají do vašeho výběru. Například v sekci Věda a technologie můžete sledovat zprávy ze serverů Lupa.cz, Zive.cz, MobilMania.cz, SmartMania.cz, ScienceWeek.cz nebo EuroZpravy.cz).

-

V případě potřeby si zprávy z jednotlivých webů můžete umístit na hlavní obrazovku v podobě Live Tile. Kromě klasických článků nabízí aplikace i možnost poslechu podcastů. Je škoda, že program zatím nenabízí možnost přidání vlastního zdroje z RSS, ale autor na aplikaci neustále pracuje a zdokonaluje ji, takže se v budoucnu můžeme těšit na další nové funkce. A pokud máte chuť, můžete mu tipy na vylepšení odeslat přímo skrze aplikaci.

Zprávy N7 najdete na Marketplace, plná verze stojí 42 Kč a k dispozici je i zkušební trial verze.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku