Sledujte nás na YouTube

Zprávy N7: Zprávy z celého světa pro Windows Phone

Máme pro vás tip na další zajímavou Windows Phone aplikaci od českých autorů. Zprávy N7 vám zajistí pravidelný přístup k informacím z celého světa. Při prvním spuštění si vyberete z jakých jazykových zdrojů chcete informace čerpat (čeština, slovenština, angličtina), dále si označíte tématické kategorie (věda a technologie, zájmy, zprávy, odborné, pro ženy, sport, podcasty, finance, blogy…) , kde už se vám zobrazí dlaždice s weby, které spadají do vašeho výběru. Například v sekci Věda a technologie můžete sledovat zprávy ze serverů Lupa.cz, Zive.cz, MobilMania.cz, SmartMania.cz, ScienceWeek.cz nebo EuroZpravy.cz).

-

V případě potřeby si zprávy z jednotlivých webů můžete umístit na hlavní obrazovku v podobě Live Tile. Kromě klasických článků nabízí aplikace i možnost poslechu podcastů. Je škoda, že program zatím nenabízí možnost přidání vlastního zdroje z RSS, ale autor na aplikaci neustále pracuje a zdokonaluje ji, takže se v budoucnu můžeme těšit na další nové funkce. A pokud máte chuť, můžete mu tipy na vylepšení odeslat přímo skrze aplikaci.

Zprávy N7 najdete na Marketplace, plná verze stojí 42 Kč a k dispozici je i zkušební trial verze.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. RedBull (neregistrovaný)

    Je to každopádně zajímavý počin – moci si sestavit vlastní výběr z různých informačních kanálů. Zatím je bohužel výběr omezen na především domácí (české), jejichž úroveň je dost nízká. Ze zahraničních přibylo něco z BBC, což je fajn, ale stále je to málo. Vyplatila by se možnost přidání vlastního zvoleného RSS.

    Co se týče chodu samotné aplikace, tak je to zatím slabší – cuká se, pohyb v ní není plynulý, načítání trvá poměrně dlouho.(vyzkoušeno na HTC 7 Pro).

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *