TOPlist

ZoomBoard: Netradiční softwarová klávesnice pro Pocket PC

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-Výrobci aplikací pro Windows Mobile se v poslední době předhánějí s nabídkou softwaru, který by usnadnil ovládání operačního systému. Vzpomeňme například na SPB Mobile Shell nebo velice pěkně vyřešeného správce kontaktů PocketCM.

Společnost Vito před několika dny přišla s novým produktem ZoomBoard, který v nabídce ostatních softwarových klávesnic působí velice originálně a netradičně, nicméně klávesnice dokáže opravdu velice jednoduše usnadnit psaní. Pokud prst přiložíte ke klávesnici, zobrazí se nad ní malá bublina, ve které vidíte zvětšenou plochu pod vaším prstem – okolní písmenka klávesnice. Při psaní tedy stačí jen \”tahat” prst po displeji a vybírat požadované znaky.

-

Trial verzi klávesnice ZoomBoard si můžete stáhnout z tohoto odkazu (EXE, 1.1MB). Aplikace je určena pro všechna Pocket PC s Windows Mobile 2003/5.0 a 6. Zamrzí však podpora VGA displejů, software je optimalizován jen pro QVGA rozlišení. Další informace najdete na iWindowsMobile.com, kde si můžete stáhnout i další užitečné aplikace od tohoto výrobce. Plná verze ZoomBoardu stojí přijatelných 10USD.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku