Domů » Články » Zoo Tycoon 2 pro Smartphone je tady !

Zoo Tycoon 2 pro Smartphone je tady !

Zoo Tycoon 2Před několika dny vydali vývojáři z In-Fusio skvělou hru Midtown Madness 3 Mobile (přečíst recenzi) a dnes společně s Microsoftem vypustili do světa Zoo Tycoona 2. Jedná se o strategii přizpůsobenou pro mobilní zařízení. Budete se v ní starat o zvířata a jak se zmiňuje na stránkách hry, jedná se vlastně o takové ,,Tamagochi,,. Nebojte se ale, že by jste dostali na starost pouze jedno zvíře, budete se starat o celou zologickou zahradu. Vašim cílem je, aby se zvířata cítila štastná. Podle reakcí na internetu se hra pyšní skvělou hratelností, my se vám pokusíme přinést co nejdříve recenzi tohoto produktu.

Demoverze hry zatím bohužel není k dispozici, plnou verzi si můžete zakopit na Handit.com. Můžete se také podívat na video ze hry (180kb).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Tak to já se těšim, lepší vrabec v hrsti nežli holub…víš kde

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).