Domů » Bleskovky » Známe předběžnou cenu Samsungu Galaxy Note 10

Známe předběžnou cenu Samsungu Galaxy Note 10

Po představení vlajkové lodi Samsungu, modelu Galaxy S10 a jeho sourozenců, čekají zájemci také na novou verzi populárního modelu se stylusem, Samsungu Galaxy Note 10. Ten má přijít na trh sice až v srpnu letošního roku, různé spekulace nicméně vyplouvají na povrch už nyní. Jednou z uniklých informací je také cena, která potenciální zájemce pravděpodobně příliš nepotěší.

Galaxy Note 10
Takto by měl Samsung Galaxy Note 10 vypadat

Nepřehlédněte – Takhle bude vypadat Samsung Galaxy Note 10 (galerie + video)


Podle ruského serveru hi-tech.ru se má Galaxy Note 10 prodávat za cenu pohybující se mezi 1 100 – 1 200 euro (cca 28 200 – 31 000 korun). Prozatím není jasné, zda se jedná o cenu 5G varianty či té běžné, nicméně pravděpodobně se nebude jednat o tu nejvyšší možnou verzi.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

39 komentářů

 1. Jarmila (neregistrovaný)

  Nádhera, ty ostré hrany telefonu přidávají na dospělosti.
  Už SGS 10 je super

  • Nápadně podobné některým Xperiím a často to lidé kritizují, uvidíme až s tínm přijde Samsung, jaké budou reakce….od sony špatně ale když to „vymyslí“ světová jednička, bude to to jediné správné.

 2. Marek Studnicka (neregistrovaný)

  Tedy to vystihl přesně.Sony kritizuje každý,ale na toto jsem zvědav.Jinak zdravím a už jsem vlastníkem Xperia 1-naprostá spokojenost-je to stroj!!!

  • Také zdravím,na téma X1 jsem uz mnoho četl a zda se vážně skvělá,stejně tak zmenšená? X2 co brzy přijde.
   Třeba je tohle ten osudový model, mobilní (teď už sloučenou s ostatní spotřební el.) divize spolu s následníky,který přitáhne zpět zákazníky,šance tu je Huawei je mimo a pokud chtějí „others“ uspět, mají nejlepším příležitost.
   Sony,Nokia,Motorola,Asus…. tihle všichni teď mají šanci získat poměrně dost lidí,ne každý chce Xiaomi,nebo Samsung

  • Já psal o designu ale ano, nektere mobily fotí lépe, se Sony se ukázalo že mizerný postproc a komprese byly úmyslně dle článku v poslednim měsíci ten člověk to.i trochu přiznal, snad půjdou do sebe a po sloučení divizi si nebudou házet klacky pod nohy a zlepši se.
   Výrobu ukončit nechtějí,věří že to má smysl a tak zle fotky zase xoerie nedělají, jak jsme s výstupem XA1 poměrně spokojený a s videem ještě víc

  • Nemám pocit že by Sony zklamalo aspoň mě ne,dělají to jinak a hodně výrobců zlikvidovala dravá čínská Vlna
   Notabene tradiční výrobci něco vymysleli at Nokia,Sony,Siemens,Motorola a další,aby to od nich cina a Korea zkrátka Asiati obslehla,odborný termín je irs inspirace a za pár let je tim temer zlikvidovala

  • Hw problém jsem s více Sony zatím neměl, současná sekundární XA1 také netrpí vadou první serie zlý dotyk na krajích,šlape jak hodinky,hw cajk foto video solidní,zvuk mene mikrofony nebudou nejlepší, v téhle třídě sotva také.

 3. Marek Studnicka (neregistrovaný)

  Co je vážně špičkové je program Cinema Pro,kde se dá každý snímač nastavit samostatně a z něj natočit video v širokoůhlém formátu-velmi pěkné,o kvalitě zvuku a obrazu není potřeba dále se rozvádět.Menší varianta bude X2,tedy stejná verze jako X1,což mi přijde nelogické,raději bych přivítal Compact,ale budiž.Velikost displaye 6,1.Nicméně jsem velmi spokojen,je to opravdu parádní mašinka a maximální spokojenost.Překvapivě i výdrž baterie je celkem dobrá i když ne tak jako u XZ 3,ale to je dáno samotným strojem.Ale přesto mám výtku,baterie mohla být silnější.Jinak opravdu velká spokojenost,komfortní display,pohodlně se drží,a ten tkzv.opovrhovaný nudloidní display je naopak elegantní a radost se na něj dívat.

  • Věřím že fotky a videa dělá obstojně.
   Upřímně,já jsem z výstupu fotek a videí z One za zlomek ceny tvé Sony,HD,Full HD60fps či 4k 30fps velmi mile překvapen,stabilizace pravda EIS ale pracuje perfektně.
   Používám defaultni MotoCamera2 ta od Google z Pixelů nejde, pozná typ telefonu a spadne,nicméně porty a v aktuálních verzích třebas z Nokie 8.1 jedou

  • Pokud jsi registrovaný na fóru,můžeme pokecat v SZ
   Tady krátké 4k video,není to nic extra ale mě jako středne náročnému opravdu takový výstup postačuje.
   [odkaz]

 4. Marek Studnicka (neregistrovaný)

  Bohužel registrovaný nejsem,nicméně jsem rád,že jsi spokojen.Vzhledem k tomu,že jsem svou bývalou XZ3 prodal za 12 000,tak za stejnou cenu mne vyšla X1-tedy velká spokojenost a mám z ní velkou radost.

  • Tak mobilu od sony bych se nezbavil, nicmene v tvem pripade i chapu, xa1 zustava na stridani jako secondary

 5. Co to je „předběžná cena“? Kdy se platí a jaký má status?

  • Že by předobjednávky? I když tady je to blbost

   • O předobjednávce tedy není v článku ani slovo:)

   • Pravda já to jen přelet l,tenhle výrobce mě příliš nezajímá

   • Chci více článků o tradičních výrobcích/značkách Sony,Nokia, Motorola, ale ti do Marketingu nedávají tak obří sumy a i reklam je poskrovnu

   • No nicméně u předobjednávky se pak jedná o konkrétní, nikoli předběžnou cenu. Tedy znovu, co je to předběžná cena?:) Pochopil bych předběžný odhad ceny, tzn. víme kulové ale něco potřebujeme napsat, ale o tom nadpis nehovoří:)

   • Tak o tradičním výrobci jako Nokia a Motorola (nebo třeba Alcatel či BB) nemají k telefonům co říci někteří málem i dekádu:), takže je vcelku nezajímavé téma:)
    LG to tu zabalil, takže ano, buďme rádi za Samsung a Sony, z nových značek Apple, který je aspoň „západní“. Ale je to bída, čína, čína, čína…

   • Uni ber to z té druhé strany,bomba titulek tě má navnadit otevřít článek začíst se abys pak posléze zjistil že to je trochu jinak a víš úplný prd….bulvár no

   • Tedy: Ano, ale na dotaz je přeci jen dle mě místo:)

   • Uni
    Ano je to jak píšeš ale víš co,já jsem spokojen jak s tím tradičním stále ještě Sony,dokud to/značku mobilů i po dalším neúspěchu, později někomu neprodaji, tak i značkou která přes Google putovala k Lenovo které stoprocentně Motorola Mobility LLC vlastní.
    Telefony jsou pěkně,výborně zpracované a spolehlivé takže je mi zákulisí v tomhle případě asi ukradené

   • Hlavně uni,díky lenovu jsou tady v ČR Motoroly ofiko dostupné.
    Za amiku na Evropu koncem úplně sra.i, tehdejší dotykové RAZRy se sem nikdy nedostaly,nevím jestli byli za nich nebo už pod google, je dovoz a bez češtiny takže So časná situace je i lepší,akorát ty to zase vidíš jinak jak já.

   • Tedy: Ano, máme kvalitu potravin jakou máme, neumíme se ozvat v restauraci, je nám jedno, jaká filozofie je za firmou, atd. Ale přesto, věci se pomaličku posouvají (máme skluz desítky let) a nesmíme rezignovat:)

   • Uni
    Jo low a střední třída,jsou tahouni prodeje s nemalým ziskem při firmu
    Proč se asi vscibi výrobci tak tlačí na rozvojové trhy jako indie třeba,každý by tam byl nejraději jedničkou

   • Tedy: Jj, ale neřeším Lenovo (ačkoli, jejich foun za 17k za který se omlouvají, že jej nemohou servisovat byl opravdu fail a několika měsíční výpadek v vyřizování reklamací pro stěhování do Polska neméně tak…., ale to, že výrobce dost možná 10 let nic nevyrábí a furt čteme „ten výrobce uvedl…..“ OMG :)

   • Uni
    Netvrdím že je mi to jedno ale tuhle oblast sotva ovlivnim,nicméně když výrobce at za znsckou stojí Číňan,Američan,rus nebo Němec ci anglican něco dělá a dělá to dobře podpořím ho,stejně tak si koupím aplikaci,film či hudbu ATP
    Ad potraviny, to tady nebudeme rozebírat,napíši jen tolik že Pecl ve vybírám, nekupuji určitě věci určitých výrobců a zemi původu a svoji kvalita je.neskutecka prasárba a výrobce by měl být co nejvíc potrestán….kecy u prášku kdysi že jsme specifický trhys určitými požadavky a zvyky, tohle je já zabití.
    Naštěstí se něco snad změní….EU si to uvedomuje a tlak na výrobce pomůže třeba ale nebude to hned

   • Tedy: Nepřemýšlej, zda ovlivníš, ovlivňuj. S tímhle pohledem nikdo z nás nepůjde k volbám, nikdo z nás nic neovlivní…;)

   • Hele zakončim to tak že ovlivnim co je v mých silách ano moto je Čína, ale pro mě stále srdcovka,Sony jsem před rokem podpořil a zase rád podpořím,potraviny jsem už zmiňoval.
    K volbám chodím,záleží mi na tom kde žijí a jak, současná politika je na bliti ani jednoho z těch mocipánů Z+B nemohu ani cítit a je nebo jejich stranu jsem nevolil, z ke strany OT asi vše.

   • Tedy: V pořádku. Tedy, co je předběžná cena?:)

   • Hele nic proti, ale asi bych to lépe formuloval….nove příchozí,mohou nabýt dojmu, že se dotazujes mě a věř že já fakt nevím jak to autor článku myslel,takže odpověď nečekej ??

  • Tedy: Aj sorry, to byl slovní obrat na začátku věty, nikoli nickname?

   • Já to tak beru sranda?
    Nevíš jak dlouho se tady pohybuje JP23? Viděl jsme.ho tady dnes prvně nebo pro dělali době a mám podezření že se za ním někdy skrývá…..někdo kdo tady týden být nemohl,navíc oisie jiným stylem úmyslně,totéž si myslím o jednom začínající na q který krátce po dotyčného banu tady začal usilovat o můj,nazýval mě pacientem až to z ke strany vyeskalovalo, provokovat a urážet anonymně ale dokáže každý nouma

   • Ten JP23 se do mého komentáře hned poprvé obul

  • shepii (neregistrovaný)

   Odhadovaná cena, ta o které se mluví jako o potencionální reálné na základě odhadů.

   • No vzhledem k tomu, že tomu serveru (ne výrobci, serveru) lítá v odhadu 20% a ještě ani nevědí za jaký model, tak se obávám, že se o předběžné ceně nemůžeme bavit ani náhodou :DDD

   • Tak často se ty odhady trefí

   • shepii (neregistrovaný)

    uni: Tak ty ani nevíš, co je předběžná cena, ale víš, že se o ní nemůžeme bavit, protože cosi. Uff, už mě opravdu nebaví poučovat tě a vysvětlovat ti pořád dokola i ty základní věci ve světě smartphonů… :/ Běž si načíst alespoň základy a pak tady můžem diskutovat.

   • shepii (neregistrovaný): Především předběžnou cenu může dát výrobce, ne nějaký matlálek…

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *