Známe název a datum představení plánovaného vlajkového modelu od Sony

Sony má na 4. září naplánovanou tiskovou konferenci v Berlíně, která začne jen několik hodin před akcí Samsungu. Předpokládá se, že Sony představí novou vlajkovou loď, která byla do nedávna označována jako Honami. Vypadá to, že oficiální označení zařízení bude Z1.

Jméno bylo zveřejněno na Twitter účtu @DooMLoRD. Autor je členem komunity na XDA-Developers a zabývá se hackováním Androidu. Další informací k plánovanému Sony (Xperia) Z1 je únik tiskových fotografií, které se objevily na serveru ePrice. Mají nízké rozlišení, ale potvrzují vzhled telefonu, který který známe z předchozích úniků.

 

Telefon bude, podobně jako Xperia Z, dostupný ve třech barevných variantách – černá, bílá a fialová. Největší zajímavostí telefonu bude fotoaparát, který dokáže jako první natáčet 4k video (4000 × 2000 pixelů) a bude mít dvacetimegapixelový senzor. Další silnou stránkou by mohla být výdrž baterie, která má mít kapacitu 3 000 mAh. Teď nezbývá nic jiného, než 15 dní počkat na oficiální představení.

David Podzimek

2 komentáře

  1. mceza (neregistrovaný)

    20 Mpx senzor? To jsem zvědav, jak se s tím u Sony poprali.

  2. djkure (neregistrovaný)

    Asi dobře :-) Ten co je v Xperii Z (13 MPX) není špatný, jen výsledek stojí za prd díky obrovskému postprocessingu, který to dělá. Ovšem stejný senzor je třeba i v SGS4 a ta nefotí vyloženě špatně. Snad to zase Sony s kvalitou fotek nepodělá, no.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *