TOPlist

Změňte si vzhled kouzelníka v Hogwarts Legacy. S touto modifikací je to hračka

hogwarts legacy 3
  • Změnit fyzický vzhled hlavní postavy v Hogwarts Legacy není možné
  • Nová modifikace tento problém řeší
  • Je k dispozici pro PC zcela zdarma

Videohra Hogwarts Legacy ze světa spisovatelky J. K. Rowlingové vzbudila v posledním měsíci velkou vlnu zájmu nejen mezi hráči, ale pronikla i mezi ty, kteří o hry jen letmo zavadili. Hned na začátku, ještě než se vrhnete do vcelku povedeného dobrodružství, máte za úkol vytvořit si vlastní postavu kouzelníka či čarodějky. Bohužel jakmile si vytvoříte postavu dle vašich preferencí, už s tím v rámci hry nemůžete nic dělat.

Hráči na PC se nicméně mohou opřít o šikovnou moderskou komunitu, která na podobné problémy najde snadné a rychlé řešení. To je také případ nové modifikace, která se objevila na serveru Nexus Mods. Ta vám umožní za pochodu otevřít speciální nabídku, v rámci které si můžete znovu přetvořit postavu dle libosti, ať už jde o pohlaví, hlas, styl hlavy, účes nebo kolej, do které vás umístil moudrý klobouk.

Hogwarts Legacy Character Editor
Podoba modifikace Hogwarts Legacy Character Editor na PC

Modifikaci Hogwarts Legacy Character Editor si lze stáhnout zcela zdarma, nicméně mějte na paměti, že pro její správné fungování je potřeba mít stažen také Blueprint Apparate Modloader. Na Nexus Mods ovšem najdete také celou řadu jiných modifikací, které znatelně ovlivňují podobu hry, ať už jde o vizuální změny, nová kouzla či úpravy chování nehratelných postav, jako jsou profesoři a studenti.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku