Domů » Bleskovky » Zepředu i zezadu: takto má vypadat nástupce vyprodaného OnePlus 5

Zepředu i zezadu: takto má vypadat nástupce vyprodaného OnePlus 5

Smartphone OnePlus 5 je na stránkách výrobce již nějakou dobu vyprodán, a tak se spekuluje, zda ještě letos dorazí jeho nástupce. Spoluzakladatel OnePlus Carl Pei se k nedostatku kusů vyjádřil na Twitteru.

Podle jeho krátkého vyjádření byl OnePlus 5 populárnější smartphone, než se očekávalo. Sloveso „byl“ ovšem opět vzbuzuje naděje, že mise OnePlus 5 již byla pomalu ukončena a v továrnách společnosti se již pilně pracuje na jeho nástupci. Nezávisle na této zprávě se dokonce na čínské mikroblogovací síti Weibo objevil nový render, na němž má být právě OnePlus 6 (5T) vyobrazen.

Úřadující OnePlus 5 se designově velmi podobá smartphonu Oppo R11, chystaný OnePlus 6 (5T) má být podobný jeho chystanému nástupci Oppo R11s. Připomínáme, že obě značky vlastní jeden majitel – BBK Electronics. Oba telefony mají mít širokoúhlý displej s poměrem stran 18:9, poměrně tenké rámečky a čtečku otisků prstů umístěnou na zadní kovové straně pod duálním fotoaparátem. Kdy bude nástupce OnePlus 5 představen (a zda vůbec), je prozatím ve hvězdách.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments