Zepředu i zezadu: takto má vypadat nástupce vyprodaného OnePlus 5

Smartphone OnePlus 5 je na stránkách výrobce již nějakou dobu vyprodán, a tak se spekuluje, zda ještě letos dorazí jeho nástupce. Spoluzakladatel OnePlus Carl Pei se k nedostatku kusů vyjádřil na Twitteru.

Podle jeho krátkého vyjádření byl OnePlus 5 populárnější smartphone, než se očekávalo. Sloveso „byl“ ovšem opět vzbuzuje naděje, že mise OnePlus 5 již byla pomalu ukončena a v továrnách společnosti se již pilně pracuje na jeho nástupci. Nezávisle na této zprávě se dokonce na čínské mikroblogovací síti Weibo objevil nový render, na němž má být právě OnePlus 6 (5T) vyobrazen.

Úřadující OnePlus 5 se designově velmi podobá smartphonu Oppo R11, chystaný OnePlus 6 (5T) má být podobný jeho chystanému nástupci Oppo R11s. Připomínáme, že obě značky vlastní jeden majitel – BBK Electronics. Oba telefony mají mít širokoúhlý displej s poměrem stran 18:9, poměrně tenké rámečky a čtečku otisků prstů umístěnou na zadní kovové straně pod duálním fotoaparátem. Kdy bude nástupce OnePlus 5 představen (a zda vůbec), je prozatím ve hvězdách.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

 1. Milan (neregistrovaný)

  Už to je jak v té hře.
  Najdi pět rozdílů (s jakýmkoliv jiným telefonem).

 2. OK, tak další značka vypadává ze hry o moje peníze. Na tohle jim se*u

  • Jan (neregistrovaný)

   Díky za info. Určitě čekali, až se jim ozveš jestli to chceš nebo ne, teď to kvůli tobě zaříznou určitě.

 3. Filip (neregistrovaný)

  Vedel jsem ze po vzoru iphonu X ted bude mit kazdy cinan „minimalni“ramecky. Proc proboha nemohou prijit s necim originalnim. Divim se ze neskopirovali jeste ten vyrez.

 4. QNX (neregistrovaný)

  Tu citacku by som dal pod logo nakoľko by to bolo asi lepšie ergonomicky.
  Uvidíme každopádne z predu mi to pripomenulo Nexus 6.
  Som zvedavý aj keď čítačku na zadnej strane beriem ako negatívum.
  Už aby tu boli displeje s integrovanou čítačkou a bude po probléme.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *