Domů » Bleskovky » Zákazníci Vodafonu mohou ve vybraných zemích nově používat LTE roaming

Zákazníci Vodafonu mohou ve vybraných zemích nově používat LTE roaming

Po spuštění LTE roamingu pro návštěvníky České republiky Vodafone spustil LTE roaming také pro své zákazníky, kteří cestují do zahraničí.Od dnešního dne mohou zákazníci na svých zahraničních cestách využít LTE roaming v sítích Vodafonu Německo, Irsko, Velká Británie a Španělsko. Zákazníci mohou využít LTE roaming se svým stávajícím roamingovým tarifem (není potřeba žádná další aktivace), LTE SIM a zařízením, které podporuje LTE. Před odjezdem operátor doporučuje zkontrolovat dostupné LTE frekvence roamingového operátora s frekvencemi, které podporuje vaše zařízení.

LTE roaming v české síti mohou využívat zákazníci Vodafone Nizozemí, Itálie, Německo, Rumunsko, Řecko, Španělsko, Turecko, Velká Británie a nově také Irsko.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentářů

  1. To je poměrně dobrá zpráva. Moc jsem nechápal, proč to blokují, v čem je problém.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).