Sledujte nás na YouTube

Zákazníci Vodafonu mohou ve vybraných zemích nově používat LTE roaming

Po spuštění LTE roamingu pro návštěvníky České republiky Vodafone spustil LTE roaming také pro své zákazníky, kteří cestují do zahraničí.Od dnešního dne mohou zákazníci na svých zahraničních cestách využít LTE roaming v sítích Vodafonu Německo, Irsko, Velká Británie a Španělsko. Zákazníci mohou využít LTE roaming se svým stávajícím roamingovým tarifem (není potřeba žádná další aktivace), LTE SIM a zařízením, které podporuje LTE. Před odjezdem operátor doporučuje zkontrolovat dostupné LTE frekvence roamingového operátora s frekvencemi, které podporuje vaše zařízení.

LTE roaming v české síti mohou využívat zákazníci Vodafone Nizozemí, Itálie, Německo, Rumunsko, Řecko, Španělsko, Turecko, Velká Británie a nově také Irsko.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. djkure (neregistrovaný)

    To je poměrně dobrá zpráva. Moc jsem nechápal, proč to blokují, v čem je problém.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *