Domů » Bleskovky » Zahrajte si legendární pecky z Nintenda 3DS. Na Android vyšel oficiální emulátor Citra

Zahrajte si legendární pecky z Nintenda 3DS. Na Android vyšel oficiální emulátor Citra

Na Androidu se objevil oficiální emulátor Citra, díky němuž si můžete vychutnat oblíbené hry z konzole Nintendo 3DS přímo ve vašem chytrém telefonu. Zcela zdarma si jej můžete stáhnout z obchodu Google Play.

citra emulator nintendo3ds android 2
Zahrajte si legendární pecky z Nintenda 3DS. Na Android vyšel oficiální emulátor Citra

Jako na Nintendu

Oficiální konverze pro chytré telefony nabízí celou řadu nových funkcí, díky nimž si na obrazovkách mobilních telefonů můžete vychutnat plnohodnotný zážitek z hraní oblíbených titulů od Nintenda. Na dlouhém seznamu funkcí nechybí podpora figurek amiibo, pohybového ovládání, mikrofonu, kamery, ovladače a mnoha dalších vychytávek.

I'm using tilt controls!

Podporovaná zařízení

Vlastníte-li telefon s výkonným čipsetem Snapdragon 865, většinu her si užijete v 60 snímcích za vteřinu. Podle vývojářů byste pro pohodlné hraní měli vlastnit zařízení alespoň s čipsetem Snapdragon 835, na výkon však bude mít vliv především přítomný grafický akcelerátor.

citra emulator nintendo3ds android 1
Obecně si však emulátor nejlépe rozumí s čipsety od Qualcommu. Na zařízeních s čipsety HiSillicon Kirin či Exynos od Samsungu se tak nejspíše budete potýkat s nedostatečnou optimalizací. Tvůrci doporučují pouze telefony s Androidem ve verzi 8.0 Oreo a vyšším, a podporou OpenGL ES 3.2. Na nepodporovaných zařízeních se můžete setkat s grafickými chybami a dalšími problémy.

Citra Emulator
Citra Emulator
Cena: zdarma

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments