Zahoďte telefon! YouTube Music na Wear OS konečně funguje plnohodnotně

Samsung Galaxy Watch 4 recenze

Google v tomto týdnu odhalil dvě zásadní novinky u aplikace YouTube Music pro Wear OS. Tou důležitější je možnost přímého online přehrávání streamované hudby prostřednictvím Wi-Fi nebo LTE i bez nutnosti připojení k telefonu. Podmínkou je však vlastnictví placeného účtu na YouTube Music. V minulosti bylo možné skladby pouze dopředu stahovat a pak je poslouchat offline.

Pixel Watch
Nové hodinky Google Pixel Watch

Další užitečnou funkcí je možnost přidání widgetu s posledním přehrávaným playlistem nebo rychlým přístupem k vyhledávání skladeb na plochu displeje hodinek.Pixel 7 2Nepřehlédněte

Google ukázal Pixel 7, Pixel Watch a nový tablet. Na všechno si ale musíme počkat

Načasování vypuštění těchto novinek je od Googlu poměrně logické. Zhruba před týdnem jsme se dočkali potvrzení, že na podzim přijdou jeho vlastní hodinky Pixel Watch. Lepší spolupráci s Wear OS 3 můžeme očekávat i u aplikací Peněženka Google nebo Google Home. V létě se můžeme těšit také na Asistent Google přímo na zápěstí. Celkově je vidět jasný záměr připravit pro jmenované zařízení půdu, než dorazí na trh.

Autor článku
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit v bikeparcích a trailcentrech na svém kole nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a moc rád cestuji.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku