Začíná předprodej Xiaomi Mi 9. Ke špičkové výbavě a atraktivní ceně získáte fitness náramek zdarma

Xiaomi Mi 9

Společnost Xiaomi koncem února na barcelonském MWC, největším veletrhu mobilních technologií na světě, představila nový vlajkový smartphone Xiaomi Mi 9. O měsíc později se dostává i na český trh.

Xiaomi Mi 9 se díky procesoru Qualcomm Snapdragon 855 řadí k absolutní výkonové špičce. Jeho fotoaparát v prestižním žebříčku DxO Mark dosáhl na skvělé místo, videokamera je dokonce absolutně nejlepší. Díky trojici objektivů si může uživatel jediným dotekem vybrat, zda pořídí širokoúhlý snímek, fotku s normálním úhlem záběru, nebo se díky 2× zoomu podívá do dálky.

Ani v další výbavě nenajdete slabá místa – ať už jde o špičkový 6,4″ AMOLED displej s integrovanou čtečkou otisků prstů, technologii bezdrátového rychlého nabíjení s rekordním příkonem 20 W, nebo skvěle odladěný operační systém MIUI 10. Zmínku zaslouží i úchvatný design kombinující sklo, barevný gradient a světelné efekty.

Xiaomi Mi 9 2

Předobjednávky Xiaomi Mi 9 začínají exkluzivně v největším českém e-shopu Alza.cz. Varianta se 64GB pamětí dostala atraktivní cenovku 12 999 Kč, verze se 128GB pamětí je za 13 999 Kč. Na výběr je kompletní barevné portfolio: černá Piano Black, modrá Ocean Blue a fialová Lavender Violet. Alza k nákupu bezplatně přidá fitness náramek Xiaomi Amazfit Cor 2 v ceně 1 799 Kč a dárkový poukaz na nákup produktů z ekosystému Xiaomi v hodnotě 500 Kč.

Xiaomi Amazfit Cor 2
Xiaomi Amazfit Cor 2
Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku