Domů » Bleskovky » YouTube přidává novinku, která vám zpříjemní sledování videa napříč zařízeními

YouTube přidává novinku, která vám zpříjemní sledování videa napříč zařízeními

Sledování videí na serveru YouTube v rámci více zařízení je zase o něco pohodlnější. Populární služba přišla s novinkou, která usnadní sledování při přechodu z mobilních zařízení s iOS či Androidem na webovou verzi. Rozkoukané video na mobilním zařízení při otevření verze pro prohlížeč najdete v malém přehrávači v pravém spodním rohu.

youtube google aplikace videa unsplash
Nová funkce usnadní přehrávání napříč zařízeními

Odtud můžete rovnou pokračovat ve sledování, aniž byste si museli video ukládat do seznamu či je znovu vyhledávat. V minipřehrávači můžete video rovnou spustit, případně je maximalizovat a pokračovat v přehrávání na větším displeji. Pokračování v přehrávání funguje také v případě, že pozastavíte přehrávání v YouTube aplikaci na Android TV. Prozatím to vypadá, že tato funkce nefunguje obráceně, tedy pokud chcete pokračovat ve sledování videa na mobilním zařízení.

youtube continue watching
Pokračovat v přehrávání můžete skrze minipřehrávač v pravém dolním rohu

Pro využití nové funkce musíte pochopitelně být přihlášeni na obou zařízeních pod stejným uživatelským účtem. Google tuto funkci zpřístupňuje uživatelům postupně, takže je možné, že si na plynulé přehrávání mezi zařízeními ještě počkáte. Podle dostupných ohlasů má Google pro uvolňování novinky vlastní klíč a nepomáhá ani přihlášení do beta programu.

Dominik Vlasák

Diskuze k článku

  1. Celkom fajn, poslúži.. :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).