Domů » Bleskovky » YouTube Go už je v Google Play: stahování a offline přehrávání videí zatím není pro každého

YouTube Go už je v Google Play: stahování a offline přehrávání videí zatím není pro každého

Google loni na podzim představil chystanou aplikaci YouTube Go, která se má od klasického YouTube lišit tím, že umožní stahovat videa do paměti zařízení pro pozdější offline přehrání. Aplikace se včera jako beta verze usadila v obchodě Google Play a pomalu začíná sbírat kladná hodnocení. Od českých uživatelů jich ale bohužel zatím moc nepřibyde.

yt-go-signup-section-phone-2

I když Google přislíbil, že YouTube Go bude pro každého, zatím se nám betaverzi programu stáhnout nepodařilo, údajně kvůli nekompatibilitě zařízení. Na webu APK Mirror se sice objevil instalační soubor, ale ani po instalaci aplikace a jejím ověření telefonním číslem se nám nepodařilo žádné video stáhnout, pouze spustit.

Podle popisu aplikace v Google Play má být možné stahovat ve dvou různých kvalitách (144 a 360p), stažená videa má být dokonce možné sdílet s ostatními uživateli této aplikace skrze Bluetooth. Nezbývá, než počkat, zda Google oficiálně tuto aplikaci a její funkce uvolní pro všechny.

YouTube Go
Cena: To be announced

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

14 komentářů

 1. Existuje spousta aplikací, které umí videa stahovat a jsou zdarma. Nechápu proč na to GO všichni čekají jak na nějakou revoluční věc.

 2. Mytube nej apka na YT

 3. Tubemate
  Pro android
  Není v google play ale na netu stáhněte.
  Super na stahování z youtube v několika kvalitách a lze třeba jen mp3.

 4. ClientForYoutube, bez problemov stiahne, dokonca hrá aj na pozadí ked som v uplne inej aplikacii. K tomu UWP dizajn.. Takže čakanie pre nič. Kto chce ma daleko lepšie :-)

 5. K čemu mi má být možnost si stáhnout video ve 144 nebo 360p ? I na telefonu to vypadá hrozně.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).