YouTube aplikace pro Android brzy přinese podporu přehrávání na pozadí

Server Android Police je známý rozbory instalačních souborů a nejčastěji si bere na mušku aplikace tvořené přímo Googlem. Často předčasně odhalí řadu zajímavých změn, které v sobě aplikace ukrývají. Nově objevili, že poslední verze YouTube aplikace pro Android, s označením 5.2.27, v sobě ukrývá velmi očekávanou novinku.

 

Tou je přehrávání zvuku na pozadí. Tato funkce umožní spustit přehrávání videa a po opuštění aplikace bude zvuk nadále hrát. To je velmi užitečné při přehrávání podcastů, hudebních videí, nebo třeba když chcete rychle odpovědět na příchozí zprávu a nepřerušovat při tom poslech. Přehrávání by mělo fungovat i s vypnutým displejem. Zapnutí přehrávání na pozadí je v současné době ukryto v aplikaci a prozatím neexistuje cesta, jak ho aktivovat zapnout. Google tuto funkci zatím testuje a pokud vše půjde dobře, uvidíme ji v některé z dalších aktualizací YouTube aplikace.

David Podzimek

5 komentářů

  1. M.BoBo (neregistrovaný)

    Konečně!! Toto byla snad jediná vada na YouTube klientovi.

  2. lukass71 (neregistrovaný)

    Jeste chybi prehravani v okne, ktere podporuje napr. Sony, a bude to dokonale! :)

  3. marek.gabik (neregistrovaný)

    A já do teď žil v tom že tohle android umí. Začal jsem používat soundcloud je to lepší jak kvalitou zvuku tak i co se týče dat tedy pokud na YT chodíte poslouchat hudbu.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel