Domů » Články » Xiaomi v Liberci! Z nové Mi Zone si můžete odnést dva dárky za cenu jednoho

Xiaomi v Liberci! Z nové Mi Zone si můžete odnést dva dárky za cenu jednoho

Xiaomi, prestižní značka špičkové čínské elektroniky, pokračuje v posilování pozic na českém trhu. V sobotu 15. prosince otevře už 15. prodejní místo. Svoji Mi Zone tentokrát dostane Liberec, najdete ji v Obchodním centru Nisa v 1. patře poblíž občerstvení. Kdo přijde hned o víkendu, může si odnést malý, ale chytrý dárek.

Prodejna Mi Zone je unikátní příležitostí, jak si před nákupem prohlédnout a vyzkoušet produkty prestižní značky Xiaomi – ať už jde o špičkové telefony, příslušenství, kamery, nebo elektroniku pro chytrou domácnost. „Velkým lákadlem budou chytré sportovní hodinky Xiaomi Amazfit Verge, v liberecké Mi Zone bude vystaven jeden z prvních kousků, které dorazily do Česka,“ láká na návštěvu Ondřej Jirovec, ředitel společnosti Beryko, která prodejnu provozuje.

A právě před vánoci přijde vhod akce, kterou Xiaomi na premiérový víkend připravilo – prvních 200 zákazníků při koupi telefonu dostane fitness náramek Mi Band 2 zdarma. Za cenu jednoho tak dostanete hned dva dárky.

  • Mi Zone, oficiální prodejna značky Xiaomi
  • OC Nisa Liberec, České Mládeže 456
  • Slavnostní otevření v sobotu 15. prosince v 9:00
  • Mi Band 2 zdarma pro prvních 200 zákazníků při koupi telefonu
  • Podrobnosti na Facebooku
  • Všechny prodejny Xiaomi najdete na www.xiaomi-czech.cz

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.