Domů » Články » XIAOMI spouští Black Friday! Vyřešte Ježíška s předstihem a z bezpečí domova

XIAOMI spouští Black Friday! Vyřešte Ježíška s předstihem a z bezpečí domova

Dnes začíná jedno z největších slevových šílenství roku – Black Friday. Značka Xiaomi, kterou v České republice zastupuje společnost WittyTrade s.r.o., si při této příležitosti připravila pro své zákazníky pořádnou dávku skvělých slev. Neváhejte a navštivte v období od 13. do 30. listopadu web www.xiaomi.cz a využijte jedinečnou šanci pořídit vánoční dárky s předstihem z pohodlí domova. 

Profesionálnější snímky s Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Pro všechny, kteří ocení vysoký výkon a dlouhou výdrž baterie je ideálním pomocníkem telefon Redmi Note 9 Pro od Xiaomi. Model se pyšní výkonným fotoaparátem s propracovanou technologií. Díky čtyřem kamerám s maximálním rozlišením 64 Mpx a natáčením videí ve 4K rozlišení, zachytí každý moment ve vysoké kvalitě. Výkonná 5020 mAh baterie se postará o to, že se vám telefon nikdy nevybije v nevhodnou chvíli.

redmi note 9 pro 1

Redmi Note 9 Pro (6+ 64 GB) pořídíte během Black Friday za 5 999 Kč.

V rámci Black Friday najdete za super cenu i modely Redmi Note 8T, Mi Note 10 Lite nebo Redmi Note 8 Pro. Více informací na www.xiaomi.cz

Vánoční úklid levou zadní

Přizvěte letos k vánočnímu úklidu pomocníka a vyhraďte si více volného času na výzdobu bytu, pečení nebo balení dárků. Vysavač Mi Robot Vacuum Mop Essential od Xiaomi ulehčí práci každému a po celý rok. Úklid můžete spustit klidně z návštěvy u příbuzných. Než se vrátíte domů, budete mít perfektně vysáto i vytřeno. Nejlepší trasu určí vysavač automaticky za pomoci moderních senzorů a díky přesnému dávkování vody dokonale vytře různé povrchy podlahových krytin. Výsledek bude stejný, jako byste vytřeli ručně. Od teď už můžete uklízet pohodlně s mobilní aplikací a užít si více volného času pro sebe a rodinu.

Mi Robot Vacuum Mop Essential

Mi Robot Vacuum pořídíte během Black Friday za 4 490 Kč.

Chytrý parťák

Každý osobní trenér vám poradí, abyste své aktivity měli pod kontrolou. Kdo má ale znalosti a čas na vedení tabulek? Ať už chcete zhubnout, lépe sportovat nebo zlepšit kvalitu spánku, stylový náramek Mi Smart Band 5 je přesně pro vás! Během celého dne si můžete hlídat svoji pohybovou aktivitu, změřit si stres nebo zaznamenat odpolední šlofíky. Na nic nečekejte a dostaňte se do formy chytře. V této akci ho pořídíte za 899 Kč.

 Až za hranice města s Mi Electric Scooter Pro 2

Pokud vám nestačí městské ulice, ale chtěli byste vyrazit za hranice města, pak je nejlepší volbou Mi Electric Scooter Pro 2 od Xiaomi. Nejnašlapanější model s dojezdem až 45 km. Vyzkoušet můžete různé režimy jízdy přesně podle toho, kam vyrážíte. Navíc oceníte snadné skládání a rychlé dobíjení. Zažijete nespoutanou jízdu, která je šetrná k životnímu prostředí a nezanechává za sebou žádnou uhlíkovou stopu. Pořídíte za 13 990 Kč.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.