Domů » Bleskovky » Xiaomi Redmi Note 4X: valentýnská edice Hatsune Miku oficiálně představena

Xiaomi Redmi Note 4X: valentýnská edice Hatsune Miku oficiálně představena

Čínská společnost Xiaomi oficiálně představila nástupce úspěšného modelu Redmi Note 4 – Redmi Note 4X. Ačkoliv Xiaomi o ceně stále mlčí, parametry telefonu vypadají velice slibně.

Nutno podotknout, že se jako první na čínském trhu objeví speciální edice Hatsune Miku v zelenomodré barvě s asijskou virtuální postavou Hatsune, a to na Valentýna 14. února – součástí balení bude i obal a power banka. Později by měly být k dispozici varianty ve zlaté, stříbrné, růžové a černé barvě.

Ačkoliv nejsou všechny parametry 100% potvrzené, jisté je, že bude Redmi Note 4X disponovat 5,5palcovým displejem s Full HD (1920 x 1080) rozlišením a procesorem Snapdragon 625 od Qualcommu – v klasickém Redmi Note 4 tiká čipset X20 od MediaTeku. V neposlední řadě by měl telefon nabídnout 4GB RAM paměť, 32GB vnitřní úložiště, 4100mAh baterii, 13Mpx fotoaparát a čtečku otisků prstů. Zda budou parametry „klasických“ verzí odlišné, nevíme.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).