Domů » Bleskovky » Xiaomi Redmi 3 Pro: Cenový hit dostal čtečku otisků prstů a větší paměť

Xiaomi Redmi 3 Pro: Cenový hit dostal čtečku otisků prstů a větší paměť

Čínský drak Xiaomi představil letos v lednu model Redmi 3, který za 699 juanů (asi 2 600 korun bez DPH) nabízí v rámci třídy výtečnou výbavu – 5″ HD displej, čipset Qualcomm Snapdragon 616, 2 RAM a rozšiřitelné úložiště o kapacitě 16 GB. Xiaomi po necelých třech měsících tento telefon ještě vylepšilo a za příplatek nabízí verzi Pro s větší operační a vnitřní pamětí, a se čtečkou otisků prstů na zádech.

redmi3pro

Vnitřní úložiště má u verze Pro kapacitu 32 GB, a lze jej ještě rozšířit paměťovou kartou; paměť RAM narostla na 3 GB. Ostatní výbava zůstává poplatná původnímu modelu, včetně dvojice fotoaparátů o rozlišení 13 a 5 Mpx a baterie o kapacitě 4 100 mAh.

redmi3prob

Cena inovovaného modelu činí 899 juanů, tedy asi 3 400 korun bez DPH. Při této ceně zůstává pihou na kráse tradiční neduh všech telefonů Xiaomi – nepodpora všech LTE pásem používaných českými operátory.

Xiaomi Redmi Pro můžete zakoupit v obchodě Beryko.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. dobry den kolik stoji ten telefon??

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).