Domů » Bleskovky » Xiaomi představilo další pecku. Průhledný cestovní kufr

Xiaomi představilo další pecku. Průhledný cestovní kufr

Když se řekne Xiaomi, každý si asi představí smartphone. Někdo si možná vzpomene i na další produkty, které značka prodává. Jde například o powerbanky, počítače, nářadí, čističky vzduchu, a pokud zahrneme dceřiné značky, tak třeba také elektrické koloběžky a spoustu dalšího.

Čínský gigant však vyrábí i oblečení a různé doplňky, mimo jiné také cestovní kufry. A právě kufr Xiaomi Mi Suitcase získal novou podobu: limitovanou edici Transparent Edition.

Průhledný kufr? Pro Xiaomi žádná novinka

Jak se dá z anglického názvu snadno poznat, limitovaná edice je průhledná. Xiaomi produkt považuje za skutečně exkluzivní a dostupný proto bude jen v kamenných obchodech Xiaomi Home v sedmi městech. Všechna leží v Číně, takže si u nás asi na novinku můžete nechat zajít chuť.

xiaomi mi suitcase
Xiaomi Mi Suitcase Transparent Edition určitě na první pohled upoutá pozornost

Trochu se ale nabízí otázka, kdo by vůbec takový kufr chtěl. Ano, nepochybně jde o originální design, který na letišti z řady šedých kufrů bude vyčnívat. Ale opravdu někdo chce, aby náhodní kolemjdoucí pozorovali, jaké spodní prádlo si sbalil na dovolenou? Xiaomi k designu kufru říká, že při jeho návrhu brali do úvahy „městské elementy“. Co si pod tím představit necháme na vás.

xiaomi mi suitcase 2
Loňský výtvor značky 90 Points

Xiaomi každopádně s tímto designem nepřichází poprvé, i když jde o první případ, kdy tak činí pod vlastní značkou. Loni už ale téměř identický kufr představila dceřiná firma Runmi technologies, resp. její obchodní značka 90 Points. Tehdy šlo také o limitovanou edici, která oslavovala třetí výročí značky. V Číně je tak zřejmě tento design sázkou na jistotu.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sorny
Uživatel
Sorny
Offline

Když se řekne Xiaomi, každý soudný člověk si představí zlodejskou firmu, která svojí dotovanou cenovou politikou ničí renomované výrobce, oblbuje lidi aby kupovali v uvozovkách víc za míň a to prostě NIKDY NEPŮJDE, nikdy. Nejde nakoupit za stovku a prodat za 30 korun a takhle fungují čínští zloději kvalitních západních technologií. Doufám, že se SONY udrží a ty keply zničí

shepii
Uživatel
shepii
Offline

Zajímavé. Ty tady tvrdíš, že „to prostě NIKDY NEPŮJDE, nikdy“ a přitom Xiaomi je čtvrté v prodejnosti. Kde je Sony? V kategorii „ostatní“? Frustrace z úspěšného?

Sorny
Uživatel
Sorny
Offline

Co je to za kvalitu? Když to stojí pár kaček

Milan_F
Uživatel
Milan_F
Offline

Což o to, vystavovat na odiv své prádlo, ale ukazovat všem okolo že máte v kufru noťas, drahý foťák, doklady a peněženku, to už chce koule. S takovým kufrem je ideální se producírovat v centrech dnešních velkoměst. Dobrodružství (případně obohacení) vás jistě nemine.

Qqq111
Anonym
Qqq111
Offline

coz o to, fotak zamaskujes. na reklame su tam tie veci ciste a nove ked ides na vylet, ale ked sa budes vracat, budes vystavovat na obdiv spinave veci 🤨