Domů » Bleskovky » Xiaomi OcleanX je chytrý kartáček s displejem. Známe českou cenu i dostupnost

Xiaomi OcleanX je chytrý kartáček s displejem. Známe českou cenu i dostupnost

Před třemi dny jsme vás informovali o tom, že Xiaomi připravuje první chytrý kartáček na světě, který je vybavený dotykovým displejem. Novinka se bude prodávat i na českém trhu – známe už dokonce cenu a termín dostupnosti.

Xiaomi OcleanX je chytrý kartáček s displejem
aXiaomi OcleanX je chytrý kartáček s displejem

Xiaomi OcleanX se u nás bude prodávat v bílé barvě. Tělo je vyrobeno z plastu a pyšní se stupněm krytí IPX7, takže jej bez problémů můžete používat s mokrýma rukama. Samotný kartáček nabídne až 40 tisíc kmitů za minutu.


Xiaomi OcleanX: chytrý kartáček s displejem

Displej bude zobrazovat celou řadu různých informací, které získá se spárovaným telefonem. Půjde například o režimy čištění, zhodnocení péče o zuby, tipy, ale stejně tak vám ukáže stav baterie či předpověď počasí. Výdrž na jedno nabití by se měla pohybovat okolo 20 dní, doba nabíjení bude okolo 2 hodin.

Xiaomi OcleanX

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Xiaomi OcleanX se na českém trhu začne prodávat od 1. července za doporučenou koncovou cenu 1990 Kč včetně DPH. V redakci už nový kartáček testujeme a brzy se můžete těšit na jeho recenzi.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

9 komentářů

 1. zog (neregistrovaný)

  Krásný příklad techniky kterou vlastně nikdo nepotřebuje. Stačí jedno tlačítko a barevná dioda. Důležitější než jakákoliv elektronika jsou použitá vlákna na hlavě.

  • JoeBlack

   Náhodou, čistit by se mělo kolik, dvě minuty? To už by na nějaké Youtube video stačilo :-D

   • lukass71

    Hranice na libovolny pocet reklam je az 10min, tak to proste zezacatku nejak zdlouhave okecat, cistit 2 minuty a pak zdlouhave udelat porovnani s tradicnim kartacek, nakonec like/subscribe and follow me on patreon a je to :D

   • shepii (neregistrovaný)

    lukass71: Mám pocit, že to bylo myšleno tak, že se za ty dvě minuty stihneš podívat na video.

 2. Radim (neregistrovaný)

  testuje ten jeden kartáček víc lidí společně?? :-)

 3. petras (neregistrovaný)

  Cena je slušná. Otázka jak je na tom ve srovnání třeba s Philipsama,který leckdy stojej i 2x – 3x více. Akorát nechápu k čemu je mi u kartáčku zobrazování počasí

 4. zde (neregistrovaný)

  Poběží na tom Linux, nebo aspoň DooM 1?

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *