Domů » Bleskovky » Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2: chytré světlo na váš noční stolek

Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2: chytré světlo na váš noční stolek

Xiaomi nejsou jenom telefony, čínská společnost totiž produkuje obrovské množství dalších zařízení. Například pod označením Mijia opouštějí její továrny produkty určené pro tzv. chytrou domácnost (smart home). Do této kategorie patří i chytrá světla. Jedno z nich, Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2, si dnes představíme.

Hlavním parametrem podobných výrobků je samozřejmě design. Tato chytrá lampa od Xiaomi se drží linie společnosti, tedy jednoduchého a čistého stylu. Svítit může v rozsahu od pouhých 2 lumenů až po 400 lumenů. Ovládání je možné buď pomocí aplikací Mi Home a Apple HomeKit, nebo přímo přes dotykovou lištu. Ovládat můžete jak úroveň osvětlení, tak i jeho barvu.


Stylovka za pěknou cenu

Produkty Xiaomi mají vedle líbivého designu ještě jednu přednost, totiž výhodnou cenu. Mijia Bedside Lamp 2 není v tomto směru výjimkou, podle dostupných informací se v Číně začal prodávat za cenu 169 čínských jüanů, tedy v přepočtu dle aktuálního kurzu zhruba 560 korun. V současnosti se však prodává za cirka 57 amerických dolarů, tedy o poznání dráže. Doufejme, že se příští rok dostane také na český trh.

Alex Mensatoris

Externí redaktor SMARTmania.cz, kterého baví moderní technologie a marketing. Toho času student vysoké školy.
avatar
600
  Sledování diskuze  
Upozornit na